Цитата

«Знати» і «захищати» завжди йдуть поруч. Знати понад тисячолітню історію нашої державності й захищати, коли хтось каже, ніби України не існувало. Знати нашу географію – нашу прекрасну землю, наше чудове море – і захищати не просто територію, а неймовірні місця, у яких у різні часи творилася наша ідентичність. Знати нашу культуру, чути українське слово, бо в нашій культурі, у нашій літературі, у нашій поезії – відповідь (...). Відповідь – чому ми переможемо.

Зеленський В.О.

Всеукраїнський проєкт Uni-Biz Bridge

Uni-Biz Bridge
Опубліковано: 11:50 27.11.2022

Впродовж 21-22 листопада 2022 року викладачі спеціальних дисциплін ВСП «Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій Національного університету «Запорізька політехніка» Слободяник О.О. та Боровик Ю.А.  взяли участь у дводенному лекторії від представників бізнесу в рамках всеукраїнського проєкту “Uni-Biz Bridge” з розвитку soft та hard skills викладачів університетів та коледжів України.

Адженду конференції склали наступні питання:

  • Інвестиції в людський капітал: кейс дуальних програм від SoftServe;

 

  • Форми активностей та методи роботи в навчальних заходах онлайн ;
  • Розробка кейсових завдань для студентів технічного напрямку;

  • Робота в Excel та базові знання для аналізу даних;
  • Практичний кейс інтерактивної взаємодії зі студентами на прикладі курсу – стажування від Genesis “Створення та розвиток IT – продуктів”.

По завершенню учасники пройшли фахове тестування, за результатами якого отримають сертифікати.

Ми дякуємо команді UGEN, яка у складний період для всієї країни працює для розвитку молоді, осучаснення комунікацій викладачів і студентів, удосконалення освітнього процесу в Україні. Це лише надихає й зміцнює віру у перемогу! 

Боровик Ю.А., викладач-методист