Новини

Вітаємо із Днем працівників освіти!

Опубліковано: 08:16 01.10.2022

Шановні колеги! Традиційно в перші вихідні жовтня Україна святкує День працівників освіти! ВСП "Запорізький фаховий коледж комп'ютерних технологій НУ "Запорізька політехніка" вітає всіх педагогічних працівників з професійним святом!  Цьогоріч на освіту покладено дуже важливе завдання - виховати  молоде покоління сильними, згуртованими, дружніми й непереборними! Адже саме навчання й розвиток - основа  будови сильної й незламної нації!

Війна змусила багатьох освітян змінити звичне для на... читати далі


Зустріч із предстаниками "МКК №3" та Служби автомобільних доріг в рамках соціально-освітнього проєкту «Ми УСІ разом»

Опубліковано: 07:58 29.09.2022

28 вересня 2022 року в рамках Проєкту "Ми УСІ разом" до наших студентів завітали Голова Енергодарського міського відділення спілки ВГОІ “Українська Спілка Інвалідів-УСІ” Козюліна Олена Русланівна спільно з Начальником Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Галичем Олегом Анатолійовичем та заступником начальника з розвитку доріг Горбанем Олександром Вікторовичем, а також з директором ТОВ "Мокрянський кам'яний кар'єр №3" Свистуном Русланом Миколайовичем та начальницею відділу збу... читати далі

Павлова Вікторія, секретар відділення

Зустріч в рамках соціально-освітнього проєкту «Ми УСІ разом»

Опубліковано: 08:29 13.09.2022

Сьогодні відбулася урочиста зустріч для підведення підсумків роботи в рамках соціально-освітнього проєкту «Ми УСІ разом».

В межах реалізації проєкту ВГОІ Українська спілка інвалідів – УСІ” підписала меморандуми про співпрацю з Департаментом освіти і науки Запорізької облдержадміністрації , з Національним університетом «Запорізька політехніка» та з Радою ректорів фахових коледжів  Запорізького регіону.

читати далі

Скідан Катерина, вихователь гуртожитку

Засідання педагогічної ради Відокремленого структурного підрозділу «Запорізького фахового коледжу комп’ютерних технологій НУ «Запорізька політехніка»

Опубліковано: 11:46 01.09.2022

31 серпня 2022р. відбулося Засідання педагогічної ради Відокремленого структурного підрозділу «Запорізького фахового коледжу комп’ютерних технологій НУ «Запорізька політехніка».

Перед педагогічним колективом виступила в.о. директора коледжу Баршай Ольга Костянтинівна, з інформацією про підсумки вступної кампанії та необхідність проведення якісної профорієнтаційної роботи, залучення абітурієнтів в 2022-2023 н.р., запропонувала розробити заходи щодо попул... читати далі

Великодний О.О., адміністратор сайту

День знань 2022

Опубліковано: 08:45 01.09.2022

1 вересня 2022 року в стінах ВСП «Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ «Запорізька політехніка» відбулося урочисте привітання студентів з Днем знань в режимі онлайн. Невеличний захід був присвячений робочим моментам щодо формату та графіку навчання в 2022-2023 навчальному році.

Відкрила онлайн зустріч директор коледжу Баршай Ольга Костянтинівна та привітала всіх присутніх із початком нового навчального року. Побажала всім миру, терпіння,... читати далі

Великодний О.О., адміністратор сайту

Оголошення щодо засідання педагогічної ради

Опубліковано: 07:09 29.08.2022

31 серпня 2022 року о 1000

в бібліотеці коледжу відбудеться засідання

педагогічної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1 Про підсумки роботи педагогічного колективу коледжу за 2021-2022 навчальний рік та завдання на 2022-2023 навчальний рік (доповідач: Баршай О.К.)

2 Затвердження   плану  роботи педагогічної ради коледжу на... читати далі

Великодний О.О., адміністратор сайту

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення»

Опубліковано: 11:54 27.08.2022

Війна війною, але життя триває, воно потребує організованості. Ми маємо і надалі активно працювати над змінами в освіті попри всі негаразди та перепони в нашому житті. Ми з України!

25-26 серпня 2022 року під егідою Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» відбулася ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція "Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення".

читати далі

Боровик Ю.А., викладач-методист

Вебінар «Розробка освітньо-професійних програм та навчальних планів підготовки здобувачів фахової передвищої освіти»

Опубліковано: 10:55 27.08.2022

3 вересня 2022 року Державна служба якості освіти України розпочинає акредитацію освітньо-професійних програм підготовки фахового молодшого бакалавра. 3 метою більш тісної комунікації, зменшення ризиків цього процесу 25 серпня  проведено онлайн вебінар на тему «Розробка освітньо-професійних програм та навчальних планів підготовки здобувачів фахової передвищої освіти» щодо освітньо-професійних програм, порядку ïx акредитації та особливостей цієї процедури в умовах воєнного стану.

читати далі

Боровик Ю.А., викладач-методист

Цитата

Ми живемо в суспільстві, де технології є дуже важливою частиною бізнесу, нашого повсякденного життя. І всі технології починаються з іскор в чиїйсь голові.

Натан Мірволд