Новини

Засідання Методичного об'єднання завідувачів відділень фахових коледжів у Запорізькій області

Опубліковано: 09:58 06.12.2021

30 листопада 2021 року  відбулося засідання  Методичного об'єднання завідувачів відділень фахових коледжів у Запорізькій області.

Після привітання, голова методичного об'єднання Кутасевич Ілона Валеріївна подякувала присутнім за відповіді на опитування. Це опитування проводилось з метою врахування в подальшій діяльності питань, що цікавлять завідувачів відділень найбільше. Це дало змогу зробити засідання не просто «прийняли до уваги», а направит... читати далі

Кутасевич І. В., голова методичного об'єднання, завідувач відділення Запорізького будівельного фахового коледжу

Міжнародний онлайн-форум «Людський капітал - 2030»

Опубліковано: 09:30 06.12.2021

Запитуваність професій і кваліфікацій має схильність швидко змінюватися. Пов’язано це з тим, що світ динамічно розвивається, сучасні технології посідають почесне місце в нашому житті, а роботизація вже не видається чимось небаченим із футуристичних фільмів. Професії, які ще вчора були запитувані, можуть виявитися зовсім не актуальними завтра.

Але як зрозуміти, які професії будуть затребувані в майбутньому? Яким вибрати напрямок розвитку навчального закладу, щоб бути ак... читати далі

Боровик Ю.А., викладач-методист

Засідання Обласного методичного обʼєднання викладачів фізики та хімії фахових коледжів Запорізької області

Опубліковано: 14:31 02.12.2021

01 грудня 2021 року відбулася онлайн засідання обласного методичного обʼєднання викладачів фізики та хімії фахових коледжів Запорізької області.

Зустріч розпочалась з привітального слова голови ОМО Шеремет Наталі Василівни, викладача-методиста ВСП «Запорізький фаховий коледж компʼютерних технологій НУ «Запорізька політехніка», яка ознайомила учасників засідання з порядком денним.

читати далі

Шеремет Н.В., викладач фізики і астрономії

День відкритих дверей в онлайн режимі

Опубліковано: 08:33 01.12.2021

30 листопада для учнів Запорізької гімназії №90 було організовано День відкритих дверей. Захід відбувся в онлайн режимі на платформі Google Meet.

Були запрошені учні дев’ятих класів. Цей захід мав на меті ознайомити дітей зі спеціальностями коледжу та студентським життям загалом. І, найголовніше, допомогти зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

Розпочала День відкритих дверей, відповід... читати далі

Великодний О.О., адміністратор сайту

Засідання Обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури фахових коледжів Запорізької області

Опубліковано: 07:30 01.12.2021

30 листопада відбулося засідання Обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури Запорізької області в режимі онлайн.

На початку роботи присутніх привітала голова ОМО – Скляренко Зінаїда Володимирівна, яка ознайомила присутніх з порядком денним засідання та побажала учасникам плідного обміну напрацьованим досвідом.

По першому питанню виступили Данілкіна О.В.... читати далі

Шувалова Ю.В., викладач української мови та літератури

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Опубліковано: 08:03 29.11.2021

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Мета акції  - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Для підвищення поінформованості щодо вищезазначеної проблеми, в період з 25 листопада по 10 грудня в закладах освіти Запорізької області проводяться тематичні зустрічі щодо протидії... читати далі

Великодний О.О., адміністратор сайту

27 листопада – день пам'яті жертв голодоморів в Україні

Опубліковано: 07:49 25.11.2021

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей. 

На думку більшості істориків, причиною голоду 1932-1933 років стала примусова і репресивна для селян політика хлібозаготівлі,... читати далі

Юматова С. І., завідувач бібліотеки

Проведення Всеукраїнського дня добрих справ "Щедрий вівторок"

Опубліковано: 14:48 22.11.2021

30 листопада - Всеукраїнський день добрих справ, долучайтеся! 

Відеоролик на тему події

читати далі
Великодний О.О., адміністратор сайту

Цитата

А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко