Цитата

А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

ЦИКЛ МАЙСТЕР-КЛАСІВ “ТВОЄ МАЙБУТНЄ У СФЕРІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ” - Майстер-клас “Мережеві технології та персональна кібербезпека”

ЦИКЛ МАЙСТЕР-КЛАСІВ  “ТВОЄ МАЙБУТНЄ У СФЕРІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ” -Майстер-клас “Мережеві технології та персональна кібербезпека”
Опубліковано: 12:15 18.04.2024

Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький фаховий коледж комп'ютерних технологій Національного університету «Запорізька політехніка» запрошує учнів 7-9-х класів на цикл майстер-класів «Твоє майбутнє у сфері інформаційних технологій», які проходять з 06.04.2024 по 27.04.2024  суботами.

Приходьте в цю суботу, 20 квітня о 10:00 годині ранку, на майстер-клас “Мережеві технології та персональна кібербезпека” в головному корпусі коледжу за адресою пр. Соборний б.117 (зупинка транспорту пл. Вернадського (Пушкіна), Трампарк)

Коледж має укриття, яке рекомендовано до використання.

Для покращення якості організації проведення майстер-класів просимо всіх охочих зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_xKEiYprJDEaUA0ea0dKjMJowDkG_aoqVVaSz1gtI8rOi2Q/viewform?usp=sf_link

 

Контактний телефон: 050 53 27 010 Олександр

Чекаємо на вас!