Цитата

Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе.

Св.Франциск Асізський

Топ сайтів для допомоги у навчанні!

Топ сайтів для допомоги у навчанні!
Опубліковано: 18:54 20.03.2017

Тобі треба швидко підготувати реферат, а ти не знаєш де шукати корисну інформацію? Або ти маєш бажання знати більше, ніж того вимагає навчальна програма? Тоді ця шпаргалка саме для тебе!

Ukrreferat.com – найбільша колекція рефератів в Україні. Будьте уважні, користуючись рефератами з інтернету – не всі викладачі такі далекі від Всесвітньої мережі, як ви собі думаєте

bellenglish.com – сайт, який ідеально підійде тим, хто збирається покращити свій рівень англійської мови. Безліч уроків як в письмовому, так і аудіо форматі, озвучених носіями мови. Це допоможе максимально точно вивчити вимови і дуже швидко впоратися з акцентом. Після проходження кожного рівня ви зможете здати контрольні тести.

EDX.org – це некомерційний проект, що створений для того, щоб нести в маси лекції кращих професорів зі всього світу. Ідейними засновниками є Гарвардський університет і Массачусетський технологічний інститут. Тут можна прослухати кембриджські лекції з штучного розуму, електроніки, програмування, інформатики та хімії.

Twirpx.com - на цьому сайті ви знайдете багато освітніх матеріалів, що будуть корисними. Це, по суті, великий файлообмінник, де можна знайти роботи на будь-яку тематику, починаючи від звичайних творів та закінчуючи науковими роботами.


Користуйся і будь на крок попереду !

викладач-методист Ю.А. Боровик