Цитата

«Знати» і «захищати» завжди йдуть поруч. Знати понад тисячолітню історію нашої державності й захищати, коли хтось каже, ніби України не існувало. Знати нашу географію – нашу прекрасну землю, наше чудове море – і захищати не просто територію, а неймовірні місця, у яких у різні часи творилася наша ідентичність. Знати нашу культуру, чути українське слово, бо в нашій культурі, у нашій літературі, у нашій поезії – відповідь (...). Відповідь – чому ми переможемо.

Зеленський В.О.

Освітній online-інтенсив “KNU Teach Week 4”

Опубліковано: 17:08 22.01.2023

Переглняути в MS Sway

У сучасному світі обмін знаннями - це потужний інструмент для опанування нових інструментів та їх інтеграції в свою дослідницьку та викладацьку діяльність.

З 16 по 20 січня 2023 року викладачі Слободяник О.О. та Боровик Ю.А, взяли участь в освітньому online- інтенсиві “KNU Teach Week 4”. Організатор: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

Серед роботодавців-партнерів “KNU Teach Week 4” були одразу декілька компаній із надійною міжнародною репутацією: ‍SoftServe, EY, UKRSIBBANK, KPMG, Yalantis, ПриватБанк та Genesis.

Інтенсив “KNU Teach Week 4” – це:

⁃ тематичні воркшопи від експертів з бізнесу та з КНУ імені Тараса Шевченка;

⁃ можливість прямого спілкування з роботодавцями різних профілів як фахівцями й стейкхолдерами;

⁃ нові навички та платформи, готові до інтеграції в освітній процес здобувачів.

Сучасна молодь прагне отримати від навчання не лише якісні знання. Вони потребують сучасних та актуальних підходів, які допоможуть їм не лише опанувати матеріал, а й одразу відповісти на питання “навіщо?”.

На “KNU Teach Week 4” говорили про:

- Роль освітнього процесу в період війни й кризових ситуацій.

- Яким чином викладачу пояснити важливість навчання своїм студентам?

- Чому освіта завжди актуальна та на часі?

Ми провели змістовний тиждень, насичений новими знаннями, інструментами та інсайтами від різних стейкголдерів. Учасники отримали сертифікати за успішне проходження курсу “KNU Teach Week 4”.

Слободяник О.О., Боровик Ю.А., викладачі- методисти