Цитата

Мене два рази питали [члени Парламенту]: «Скажіть на милість, містер Беббідж, що трапиться, якщо ви введете в машину невірні цифри? Чи зможемо ми отримати правильну відповідь?» Я не можу собі навіть уявити, яка плутанина в голові може привести до подібного питання?

Harles Babbage

Фестиваль українського слова та пісні

Фестиваль українського слова та пісні
Опубліковано: 13:14 03.04.2019

23 березня 2019 року на базі Запорізького педагогічного коледжу відбувся щорічний фестиваль українського слова та пісні   «Україна - це я! Україна - це ти! Україна - це ми, Україна!» з нагоди святкування Шевченківських днів та 80-річчя Запорізької області. У цьому заході взяла участь талановита молодь з різних районів нашого краю.

Запорізький коледж радіоелектроніки гідно представив студент першого курсу Тельки Роман група ПМ 18-1 (спеціальність «Прикладна математика»). Запальний «Гопак» у його виконанні викликав бурхливі оплески глядачів та заслужив на особливу увагу публіки. Танець був виконаний професійно, адже Роман вже 10 років займається танцями в народному колективі.

Фестиваль проводиться з метою виховання у студентів почуття любові до Батьківщини, відповідальності за її майбутнє та розвиток шанобливого ставлення до української мови та культури.

Висловлюємо подяку за участь та бажаємо нових звершень!!!

Яркова О.А., викладач