Цитата

Всі до одного хочуть неодмінно потрапити в рай! Але ж з людей ніхто і вмирати не хоче.

Ельвін

Проєкт Teen`s Skills-Up: як коледж ЗФККТ допомагає молоді розвивати м’які навички

Опубліковано: 12:14 12.01.2024

В рамках роботи над проєктом “Teens` Skills-Up” для розвитку *м’яких навичок від **EducationUSA Запісочним А.М., завідувачем навчальної лабораторії з грудня 2022 по вересень 2023 були проведені зустрічі із учасниками Клубу Лідерів.

Учасниками клубу були студенти коледжу І-ІІ курсу та учні шкіл м. Запоріжжя

Проєкт Teen`s Skills-Up є ініціативою  EducationUSA, мережі інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів, яка належить Державному Департаменту США. 
Проєкт складається з серії зустрічей, на яких учасники отримують теоретичні знання та практичні вправи з різних аспектів м’яких навичок. Зустрічі проводяться в онлайн-форматі та очно в навчальній лабораторії “Кластер моделювання 3D Science” коледжу ЗФККТ.

 

Проєкт розпочався у грудні 2022 року та тривав до вересня 2023 року.

  • Перша зустріч: ознайомлення з проєктом, його цілями та очікуваннями від учасників. Представлення EducationUSA та їхніх послуг для іноземних студентів. Розгляд основних етапів вступу до американських університетів та вимог до кандидатів.
  • Друга зустріч: емоційний інтелект та комплексне вирішення проблем. Ознайомлення з поняттям емоційного інтелекту та його складовими: самосвідомість, самоконтроль, соціальна свідомість та взаємодія. Навчання розпізнавати, регулювати та виражати емоції. Розвиток навичок вирішення проблем за допомогою алгоритмів, креативності та співпраці.
  • Третя зустріч: критичне мислення. Ознайомлення з поняттям критичного мислення та його значенням для навчання та роботи. Навчання застосовувати критичне мислення до різних джерел інформації, аналізувати аргументи, робити висновки та приймати рішення. Розвиток навичок логічного, креативного та критичного мислення.
  • Четверта зустріч: креативність, оригінальність та ініціативність. Ознайомлення з поняттями креативності, оригінальності та ініціативності та їхньою роллю в сучасному світі. Навчання генерувати унікальні ідеї, використовувати різні методи та техніки для розвитку креативності. Розвиток навичок ініціативності та лідерства.
  • П’ята зустріч: підсумкова зустріч. Підведення результатів проєкту, обговорення досягнутих успіхів та виявлених труднощів. Отримання зворотного зв’язку від учасників та організаторів проєкту. 

На фінальній зустрічі учасники отримали сертифікати та подарунки від EducationUSA

Проєкт Teens Skills-Up був успішно завершений та отримав позитивні відгуки від учасників та організаторів. Учасники проєкту показали високий рівень мотивації, зацікавленості та активності під час зустрічей. Вони отримали корисні знання та навички, які допоможуть їм у подальшому навчанні та кар’єрі. Організатори проєкту висловили свою вдячність коледжу ЗФККТ за підтримку та співпрацю, а також EducationUSA за надання цінної інформації та ресурсів для молоді. Проєкт Teens Skills-Up став прикладом того, як можна ефективно розвивати м’які навички серед молоді за допомогою інноваційних методів та технологій.

 

*Teens’ Skills-up Club – це програма покращення м’яких навичок серед підлітків на базі створених локальних клубів. Ці зустрічі допомогли молоді розвинути їх потенціал та конкурентоспроможність.