Цитата

Все що нас не вбиває, робить нас сильнішими.

Ф. Ніцше

XX Радіодиктант національної єдності

Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ "ЗП"
Опубліковано: 08:54 07.11.2020

Шановні студенти, абітурієнти, колеги та співробітники!

Запрошуємо вас долучитись до написання ювілейного XX Радіодиктанту національної єдності, який відбудеться о 09:00,  9 листопада у День української писемності та мови . Його транслюватимуть на «Українському радіо», радіо «Культура», «UA: Першому», всіх регіональних каналах, на фейсбук-сторінках Суспільного та каналах Суспільного в YouTube.

Політики, представники влади, митці разом писатимуть радіодиктант у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського.

Автор тексту  цьогорічного радіодиктанту, - письменник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Іван Малкович

Текст диктанту оприлюднять на сайті  «Українського радіо» 11 листопада об 11:00.

Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба. Його потрібно писати від руки на аркуші паперу, який можна сфотографувати і надіслати на електронну адресу  rd@ukr.radio.

Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

Результати оголосять упродовж 1–2 місяців, залежно від кількості отриманих листів. Ті, хто напише без жодної помилки, отримають подарунковий набір книжок від «Українського радіо».

Тож запрошуємо  вас взяти активну участь в радіодиктанті! Таким чином ви не лише зможете перевірити свої знання, а й підтримаєте українську мову і сприятимете формуванню мовної культури!

Комісія мовної та гуманітарної підготовки