Цитата

Комп’ютер виконує дуже прості операції – бере число, додає до іншого числа, порівнює результат з третім числом – але виконує їх зі швидкістю, скажімо, 1000 000 в секунду. На швидкості 1000 000 операцій в секунду результати більше нагадують магію

Стів Джобс

Жовтневі свята на Запоріжжі

Жовтневі свята на Запоріжжі
Опубліковано: 07:28 18.10.2019

До дня захисника України у читальному залі бібліотеки коледжу відбувся захід «В боях за українські землі».

ЖОВТНЕВІ СВЯТА НА ЗАПОРІЖЖІ

Бібліотека запросила студентів першого курсу гр. ТК19-1 з класним керівником Ащеуловою Ю. С. та студентів першого, другого курсів торгового коледжу зі своїм класним керівником та завідувачем бібліотеки.

ЖОВТНЕВІ СВЯТА НА ЗАПОРІЖЖІ

Обласна запорізька бібліотека для юнацтва підготувала цікавий матеріал про видатні битви українського народу за свою свободу та незалежність.

Світлана Юріївна з захопленням розповіла та продемонструвала події зародження Запорізької Січі, видатних діячів, відважних воїнів, знаменитих полководців і гетьманів.

ЖОВТНЕВІ СВЯТА НА ЗАПОРІЖЖІ

Перебуваючи в постійній боротьбі з поневолювачами, запорізькі козаки виростали в хоробрих звитяжців, котрі, захищаючи рідну землю від збройних посягань чужинців, дивували весь світ своїми подвигами і, залучені у вир тогочасних міжнародних відносин, справляли неабиякий вплив на них.

ЖОВТНЕВІ СВЯТА НА ЗАПОРІЖЖІ

Співробітники бібліотеки коледжу оформили до знаменних подій яскраві книжкові виставки: День захисника України, Свято Покрова, День міста та козацтва, День визволення Запоріжжя, на яких продемонстрували такі пізнавальні книжки зі свого книжкового фонду:

  • Сергійчук В. І. «Іменем війська запорозького»;
  • «Історія українського козацтва» Нариси в двох томах;
  • Яворницкий Д. И. «Запорожье в остатках старины и преданиях народа»;
  • Голобуцький В. «Запорозьке козацтво»;
  • Костомаров М. І. «Богдан Хмельницький» Історична монографія та багато інших книжок.

Також ми організували невеличку експозицію, фотовиставку нашого студента О. Пієнка «Моє рідне місто».

ЖОВТНЕВІ СВЯТА НА ЗАПОРІЖЖІ

ЖОВТНЕВІ СВЯТА НА ЗАПОРІЖЖІ

ЖОВТНЕВІ СВЯТА НА ЗАПОРІЖЖІ

Захід пройшов жваво, організовано, цікаво, з залученням відео та музичних композицій. Закінчився вечір з пригощання солодощами та з привітаннями зі святами.

Завідуюча бібліотекою Юматова С. І.