Коли слід звернутися до психолога

Якщо у тебе виникла ситуації, яка негативно впливає на твій емоційний, фізичний стан, побут, ускладнює взаємовідносини з близькими та оточуючими, уповільнює твій особистісний розвиток, ти можеш звернутися до психолога коледжу та отримати професійну психологічну допомогу та підтримку.

 

А саме:

1 Труднощі в навчанні

Якщо ти, навчаєшся не так добре, як тобі хотілося б, то завдяки консультації можна спробувати визначити, в чому причина і яким чином це виправити. Іншими словами, разом з психологом ти можеш спробувати знайти, що і як необхідно розвивати в собі, щоб вчитися краще.

2 Взаємовідносини в групі

Якщо тобі складно знайомитися і будувати добрі взаємини, знаходити друзів, чи просто відчувати себе легко і вільно в групі, за допомогою порад психолога ти можеш знайти способи і особисті ресурси, оволодіти навичками для побудови гармонійних відносин з людьми в самих різних ситуаціях.

3 Взаємовідносини з батьками

Якщо ути відчуваєш, що губиться спільна мова і руйнуються теплі відносини з батьками, психолог може допомогти тобі усвідомити причини конфліктів та напрямки їх вирішення з метою побудови, в подальшому, стосунків з батьками основаних на близькості, довірі та взаєморозумінні.

4 Вибір життєвого шляху

Якщо ти невпевнений і шукаш свій шлях, завжди є можливість звернутися до психолога за порадою. Він допоможе тобі усвідомити свої мрії, бажання і цілі, оцінити свої ресурси, схильності і здібності і наблизитися до розуміння, в яких сферах життя у тебе вийде реалізувати себе та розкрити свій потенціал найкраще.

5 Саморозвиток та реалізація особистісного потенціалу

Саморозвиток та особистісне зростання потребує розвитку особистих якостей, навичок і умінь. Психолог допоможе тобі визначитися, які навички слід розвивати в собі: лідерство, творчі здібності, покращувати пам'ять, увагу, уяву, а також вчитися правильно ставити цілі і ефективно досягати їх.

 

 

Корисні поради від психолога

Захисти себе від ...

       

Короткометражні відеоролики:

  • про булінг
  • як боротися з булінгом: поради для підлітків
  • як запобігти булінгу: поради для свідків
  • як зупинити булінг: поради для батьків

Статистика: булінг та кіберг булінг

1 Якщо тебе затриму... читати далі


Анонімна скринька психолога

Зона, вільна від упереджень 

Анонімна скринька психолога - це своєрідна Зона, вільна від упереджень. Вона створена спеціально для тебе на платформі Padlet. Акцентую твою увагу, що це пілотний проєкт, який знаходиться в стадії дослідження, аналізу ефективності й результативності роботи.

Скринька п... читати далі


​​​​​​​Опитування та тести онлайн

Опитування 

1 Анкета "Хто ти?" Заходь! Відповідай! Чиль! Пропонуй!

2 Оцінка якості національно-патріотичного виховання в Запорізькій області

3 Анкета "Блокнот студентських проблем"

4 Адаптація студентів до навчання в період війни 

5 "Війна, як вікно можливостей, або Чому мене навчила війна" (для викладачів і співробітникі... читати далі


Новини пов’язані з роботою психолога