Коли слід звернутися до психолога

Якщо у вас виникли ситуації, які негативно впливають на ваш емоційний, фізичний стан, побут, ускладнюють взаємовідносини з близькими та оточуючими, уповільнюють ваш особистісний розвиток, ви можете звернутися до психолога коледжу та отримати професійну психологічну допомогу та підтримку.

 

А саме:

1 Труднощі в навчанні

Деякі студенти навчаються не так добре, як їм хотілося б. На консультації ми намагаємося визначити, в чому причина і яким чином це виправити, іншими словами спробуємо знайти, що і як необхідно розвивати, щоб вчитися краще.

2 Взаємовідносини в групі

Є люди, яким складно знайомитися, складно будувати добрі взаємини, знаходити друзів і просто відчувати себе легко і вільно в групі. За допомогою психолога можна знайти способи і особисті ресурси, оволодіти навичками для побудови гармонійних відносин з людьми в самих різних ситуаціях.

3 Взаємовідносини з батьками

Іноді буває так, що губиться спільна мова і теплі відносини з нашими батьками. Психолог допоможе усвідомити причини конфліктів та напрямки їх вирішення з метою побудови в подальшому стосунків з батьками основаних на близькості, довірі та взаєморозумінні.

4 Вибір життєвого шляху

Якщо ви не впевнені, яким шляхом ви хочете піти, завжди є можливість піти до психолога. Він допоможе вам усвідомити свої мрії, бажання і цілі, оцінити свої ресурси, схильності і здібності і наблизитися до розуміння, в яких сферах життя у вас вийде реалізувати себе та розкрити свій потенціал.

5 Саморозвиток та реалізація особистісного потенціалу

Багатогранність життя ставить перед нами завдання постійного особистісного зростання. Це потребує розвитку особистісних якостей, навичок і умінь. Можна розвивати навички лідерства або творчі здібності та інше. Покращувати свою пам'ять, увагу, уяву. Можна вчитися ставити цілі і ефективно досягати їх.

 

 

Новини пов’язані з роботою психолога