Цитата

Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо.

Василь Сухомлинський

Анонімна скринька психолога

Опубліковано: 11:53 03.11.2021

 

Анонімна скринька психолога - це своєрідна Зона, вільна від упереджень. Вона створена спеціально для тебе на платформі Padlet. Акцентую твою увагу, що це пілотний проєкт, який знаходиться в стадії дослідження, аналізу ефективності й результативності роботи.

Скринька побудована у вигляді блоків з відповідних проблемних питань:

1 Проблеми у спілкуванні з рідними та батьками.

2 Проблеми у спілкуванні з друзями, одногрупниками та однолітками.

3 Проблеми в особистих стосунках.

4 Проблеми, що стосуються навчання та спілкування з викладачами.

5 Проблеми, що стосуються зовнішнього вигляду, твоєї самооцінки та невпевненості у собі, думок про самогубство.

6 Проблеми, пов'язані зі шкідливими звичками, протиправною поведінкою та порушенням законодавства.

7 Проблеми, пов'язані з булінгом та насильством.

8 Зауваження та пропозиції.

У відповідному блоці скриньки ти можеш описати свої переживання, турботи, страхи, спитати поради психолога, висловити свою думку, знайти однодумців, поділитися власним досвідом у вирішенні проблемних питань, які виникають у твоєму житті, а також підтримати інших студентів у подоланні життєвих негараздів.

В останньому блоці ти можеш написати свої пропозиції, зауваження чи поради щодо удосконалення функціоналу роботи скриньки.

Основна мета "Зони, вільної від упереджень" - це створення середовища для отримання психологічної допомоги і підтримки студентів коледжу онлайн. Крім того, що вона створює додатковий простір для твого спілкування з однолітками щодо проблемних життєвих ситуацій, вона ще й дає можливість тобі зрозуміти, що ти такий  не один.

 

P.S.: Коментуючи когось у скриньці, не забувай про толерантність, такт і взаєморозуміння. Пам'ятай, що всі ми різні, з різним  соціальним статусом, різним життєвим досвідом та виховані різними моральними цінностями.