Рекомендації та цікава інформація

                                                       

 

1 Що потрібно знати студенту-Першокурснику?

2 П'ять простих психотехнік, які допоможуть знайти своє призначення

3 Як навчатися казати "ні"?

4 Як покращити свою пам'ять?

5 З чого почати при виборі професії?

6 Як успішно пройти психологічне тестування при прийомі на роботу?

7 Онлайн нет-воркінг

8 Блокнот студентських проблем, або про що турбується студентська молодь

 

                                                       

 

1 Мотивуючий алгоритм бесіди з дитиною-підлітком

2 Поради для батьків, щоб уберегти дитину-підлітка від насильства

3 Розвиток батьківських навичок, або Як зрозуміти свого підлітка

4 Корисні посилання на відео, які допоможуть вам правильно побувати дружні, довірливі стосунки з дитиною-підлітком

 

                                                     

 

1 Словник молодіжного сленгу або як зрозуміти підлітка

2 Як допомогти студенту швидше адаптуватися до змін та знизити рівень стресу

3 Як викладачу сприяти формуванню у студентів впевненості у власних силах, профілактиці апатії та втрати мотивації до навчання

 

                                                  

 

1 Сила юності, або перехідний період очима підлітка

2 Тютюнопаління та алкоголь - штучна спроба вийти за межі формальності 

3 Українці в якості наркокур'єрів. Виклики сьогодення

4 Що таке Гештальт?

5 Центеніали: нове покоління, яке народилося після 1996 року

6 Основні поглиначі часу

7 Матриця пріоритетів Ейзенхауера

 

 

 

 

Матеріали з психології

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ СТУДЕНТУ-ПЕРШОКУРСНИКУ

Порада перша

Не губіться в перші дні і навіть тижні навчання. Спочатку Ви будете відчувати розгубленість, а то й пригніченість тому, що навкруги все незнайоме. Це неприємний, але зовсім нормальний стан, пов'язаний з адаптацією до нових умов, який швидко мине. Але поки Ви погано орієнтуєтесь у коледжі та нумерації аудиторій, візьміть собі за правило приходити в коледж н... читати далі


Як навчитися казати "ні"

Слово «ні» неймовірно просте для вимови, однак багатьом людям складно сказати його, незважаючи на те, що інші вживають його по відношенню до них досить часто і неупереджено. Багато хто не здатні відповісти людині відмовою. Є люди, які, не бажаючи образити іншого, категорично відмовляються говорити «ні», чекаючи якихось негативний наслідків у разі відмови.

читати далі


5 простих психотехнік, які допоможуть знайти своє призначення

Знаєте, як зрозуміти – чи своїм шляхом ви йдете? Досить просто! Якщо щоранку ви встаєте наповненим енергією і творчими ідеями - ви на своєму шляху. Якщо ж ви ненавидите дзвін будильника і піднімаєтесь з поганим настроєм - пора щось змінювати в своєму житті. Ось кілька вправ, які допоможуть вам зрозуміти, чим вам потрібно займатися насправді.

 

читати далі


Що таке Гештальт?

Гештальт – це сучасний напрямок гуманістичної психології, спрямований на комплексний підхід до роботи з тілом, почуттями та мисленням. Один із самих популярних напрямків на пострадянському просторі тому що дає швидкі, стійкі результати. Цей напрямок не загодовує книжковими порадами і не робить всю роботу за людину, що звернулась до психолога, а допомагає в пошуку шляхів вирішення проблем, спираючись на знайде... читати далі


Центеніали: нове покоління, яке народилося після 1996 року

Теорія поколінь була описана в 1991 році Нілом Хау (Neil Howe) і Вільямом Штраусс (William Strauss). За цією теорією покоління змінюють один одного раз в 20-25 років. Нещодавно оформилося покоління, наступне за мілленіаламі - центеніали, їх ще називають покоління Z. Мабуть, вперше в історії діти настільки відрізняються від батьків.

Хто такі центеніали?

читати далі


Вибір професії як важлива ланка у житті

Вибір майбутньої професії - дуже важливий етап у житті підлітка. Від правильності цього вибору залежить  досить багато: емоційний стан, комфортне самовідчуття, самооцінка, позитивний образ себе як працівника, задоволеність якістю свого життя в цілому. Не дарма давньокитайський філософ Конфуцій говорив: «Займайтеся улюбленою справою, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».

читати далі

Як успішно пройти психологічне тестування при прийлмі на роботу?

Сучасні умови праці, продуктивність і якість виконуваної роботи, все більше вимагають від претендентів відповідної працездатності, особистих, психологічних і ділових якостей.

Для чого серйозні організації часто використовують психодіагностику при прийомі на роботу?

1. Для більш об'єктивної оцінки кандидата. При проходженні завдань осо... читати далі


Як покращити свою пам'ять

         Метод запам'ятовування Цицерона носить ім'я одного з великих римський політиків, який прославився тим, що в процесі своїх яскравих виступів ніколи не користувався записами. При цьому оратор оперував безліччю цифр, імен, фактів, а також досить часто використовував цитати.

Цей метод простий і одночасно ефективний. Інша йог... читати далі


Матриця приоритетів Ейзенхауера

Оскільки тридцять четвертий президент Сполучених Штатів, як і будь-який глава держави, був дуже зайнятою людиною, він розробив свою власну методику виставлення пріоритетів в процесі виконання будь-яких справ. Він створив так звану матрицю Ейзенхауера, яка дозволяє людині сконцентруватися на найбільш важливих справах, при цьому ігноруючи незначні завдання, які не несуть користі.

читати далі


Онлайн нет-воркінг

У Всесвітній мережі є неймовірний обсяг різноманітної інформації, а ділові зв'язки тут напрацьовуються в рази простіше. Очевидно, що встановлення ділових контактів онлайн дуже важливо для будь-якої людини, що бажає домогтися успіху.

Ділові зв'язки в інтернеті.

Основні правила:

читати далі


Основні поглиначі часу

Ми часто скаржимося, що нам бракує часу, але не завжди віддаємо собі звіт, що причини втрати часу криються в нас самих. Чому одні люди встигають зробити в кілька разів більше, ніж інші? Ейнштейн відкрив велику кількість фізичних законів, Колумб відкрив Америку, а хтось не встигає за все своє життя відкрити жодної книги.

Старовинна англійська приказка говорить - «Втрачени... читати далі


ТЮТЮНОПАЛІННЯ ТА АЛКОГОЛЬ - ШТУЧНА СПРОБА ВИЙТИ ЗА МЕЖІ ФОРМАЛЬНОСТІ

Постери із соціальною рекламою, які з'явилися в столичному метро цієї зими, повідомляють, що 80% молоді починають палити з ароматизованих сигарет.

Часто перша цигарка  у студентів трапляється ще у середній школі, а палити починають на першому курсі коледжу. Зазвичай, це зумовлюється бажанням здатися дорослішим, штучно підвищити свій статус в очах інших, або ... читати далі


Українці в якості наркокур'єрів. Виклики сьогодення

Міністерство соціальної політики України презентувало соціальний відеоролик із протидії торгівлі людьми «Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення».

Проблема торгівлі людьми завжди існувала і продовжує існувати. Зокрема, має місце втягнення людей у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн, таких як: Малайзі... читати далі


Новини психології