Цитата

Вивчай все не з марнославства, а задля практичної користі.

Георг Крістоф Ліхтенберг

СТУДЕНТАМ СТАРШИХ КУРСІВ!

Опубліковано: 21:36 31.05.2023

Громадська організація «Рабів до раю не пускають», яка об’єдналася для спільної думки, спільної дії, для спільного розвитку запрошує в свою команду студентів, які прагнуть розвиватися та самовдосконалюватися на безкоштовне стажування (2 місяці) за спеціальностями:

Журналіст (комунікабельність, вміння орієнтуватися у публікаціях, пошук інформації з різних джерел, проведення розслідувань, написання статей).
Юрист (зі знанням та вмінням складання та оформлення документів, юридичною грамотністю, вмінням проводити аналітичну роботу, правовий аналіз законодавчих норм).
Маркетолог (вміння розставляти акценти, аналізувати конкурентну продукцію, налаштовувати рекламні компанії).
Історик (глибокі знання історичних подій, проведення досліджень історичних даних).
Соціолог (вміння комунікувати з різними верствами населення, створення досліджень, супровід проєктів).
Графічний дизайнер (вміння створювати ексклюзивні зображення, розвиток ідей, створення нових образів, відчуття прекрасного та візуалізація в просторі).
Монтажер (вміння працювати з будь-якими типами відео, зображення, навички створення короткометражних роликів, презентацій, рекламних відео).
Архіваріус (навички сортування документації залежно від типу та терміну зберігання, вміння формувати картотеки та інше).

ГО «Рабів до раю не пускають» шукає тих, хто прагне розвитку та самовдосконалення, бажає долучитися до діяльності по розслідуванню та унеможливленню корупційних дій посадових осіб. Т
Основні вимоги до студентів: 
- мати середній або високий бал у навчанні;
- бути впевненим користувачем ПК;
- володіти хорошими навичками використання різних пошукових систем;
- вміти працювати в багатозадачному форматі;
- володіти аналітичним складом розуму;
- бажання розвиватися та самовдосконалюватися;
- знання інозеної мови вітається.

Всім кому цікаво  повинні надіслати свої дані у месенджери Whatsapp або signal за телефонами: 0688583663 або 0937271111. Навчання проходить у Львові на перші 30-60 діб організатори готові надати житло для проживання, навчання БЕЗКОШТОВНЕ.