Цитата

Хай живе неоднаковість, слава відмінностям!

Павло Загребельний

Оберіг для героя

Опубліковано: 09:33 01.11.2022

На виконання листа КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради щодо проведення колективної акції «Оберіг для героя» та до Дня Збройних сил України студентська рада анонсує конкурс малюнків на тему «Пес Патрон і Кіт ЗСУ».

Метою заходу є не тільки підтримка та підняття морального і бойового духу військовослужбовцям України, які боронять незалежність та її цілісність, а й колективний розвиток творчих навичок студентів коледжу. Принагідно, для студентів-організаторів заходу - це нагода щодо розвитку командної роботи.

Конкурс передбачає малюнок знаменитого українського собаки-сапера Пса Патрона або/та Кота ЗСУ.
Малюнок повинен бути відображений у форматі А4 за допомогою будь-яких засобів (простий олівець, фарби, електронний малюнок і т.п.)
Малюнки приймаються до 12 листопада 2022 року. Участь можуть взяти абсолютно всі студенти: і ті, хто перебуває в місті Запоріжжі, і ті, хто перебуває за його межами, навіть за кордоном. Як передати роботи - вирішимо в індивідуальному порядку з кожним учасником окремо. Уточнюючі питання та фото робіт присилати у телеграм @HANNA061085 чи вайбер