Цитата

Є лише один спосіб зробити велику роботу – полюбити її

Стів Джобс

Зустріч студентів з викладачами Peace-IT Scholl

Peace-IT Scholl
Теги: КС, АКІТ
Опубліковано: 20:01 03.02.2018

Наш коледж підтримує тісні робочі стосунки з багатьма ІТ-компаніями в рамках стажування, проведення технологічної та переддипломної практик студентів. Часто результатом такої співпраці для студентів є їхнє працевлаштування, а для викладачів – збагачення новими знаннями, обмін досвідом та професійними навиками. Ось і новий семестр розпочався зі знайомства з провідною ІТ-компанією Запоріжжя «Peace-IT», яка на ринку інтернет-технологій більш семи років.

За пропозицією Величка Андрія, керівника тренінгової компанії Velichko Smart Events,  31 січня була організована зустріч для студентів групи КС14-1 з викладачами  Peace-IT Scholl.

Peace-IT Scholl

Досвідчені та  практикуючі IT-фахівці Peace-IT Scholl у невимушеній, дружній атмосфері поспілкувалися зі  студентами четвертого курсу. Розповіли про новітні технології та тенденції розвитку ІТ-напрямів в Україні та світі, запропонували систематичну співпрацю між фірмою та студентами коледжу для здобуття нових знань, набуття професійного досвіду та практичних навичок у формі проведення занять програмістами-професіоналами з ІТ-компанії «Peace-IT».

Peace-IT Scholl

Сергій Шарпов – викладач курса "JavaScript" та  "OpenGL":

Peace-IT Scholl

Викладач курса React JS – Владислав Умеренко:

Peace-IT Scholl

Викладач з Python - Богдан Румянцев:

Peace-IT Scholl

Викладач з GameDev - Максим Хлебніков:

Peace-IT Scholl

Наша мета – допомогти вам стати успішними, самодостатніми фахівцями в галузі ІТ, які спроможні змінювати місто і державу, – такими словами Андрій Величко завершив зустріч.

Peace-IT Scholl

Дякуємо організаторам за проведений захід  й висловлюємо надію, що це лише  початок нашої співпраці, і в майбутньому Ви ще не раз допоможете нам у справі підготовки кваліфікованих кадрів.

Peace-IT Scholl

Викладач-методист Боровик Ю.А.