Цитата

Для всіх оточуючих ми створюємо тільки правила, але для себе - одні лише винятки

Ш. Лемеля

Засідання педагогічної ради ВСП "ЗФККТ НУ "Запорізька політехніка"

Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ "ЗП"
Опубліковано: 18:56 05.09.2021

30 серпня 2021р. відбулося Засідання педагогічної ради Відокремленого структурного підрозділу «Запорізького фахового коледжу комп’ютерних технологій НУ «Запорізька політехніка».

Перед педагогічним колективом виступила директор коледжу Баршай Ольга Костянтинівна, яка довела до відома результати роботи коледжу в минулому навчальному році та визначила основні напрямки та завдання на 2021-2022 навчальний рік. Також загострила увагу співробітників на особливих умовах праці в період пандемії та зазначила необхідність активізації роботи викладачів в напрямку підготовки навчального матеріалу для дистанційного викладання дисциплін.

Далі виступила Сайгак К.І., завідувач відділення, яка доповіла, що робота на відділенні проводилась згідно плану. Організація освітнього процесу, виконання навчальних планів і програм, контроль за якістю викладання навчальних дисциплін були забезпечені, проводився рубіжний рейтинговий контроль кожного семестру, здійснювався контроль за підсумками семестрів та екзаменаційними сесіями. Згідно графіку проводились батьківські збори, здійснювався контроль за студентами, що проживають у гуртожитку.

Винокурова І.В., заступник директора з НВР, ознайомила з особливостями проведення дипломування, самостійність та ініціативу при роботі над дипломним проектом здобувачів фахової передвищої освіти, які мали можливість продемонструвати рівень підготовки та практичний досвід, амбіційність, креативність мислення обираючи тематику дипломних проектів та розповіла про результати захисту дипломних проектів та проведених державних екзаменів.

Також виступила Великодна О.В., заступник директора з НВР, з інформацією про необхідність проведення якісної профорієнтаційної роботи, залучення абітурієнтів міста та області на курси з підготовки до вступу в 2021-2022 н.р., запропонувала розробити заходи щодо популяризації спеціальностей коледжу, як через засоби масової інформації, так і безпосередньо особистими контактами з учнями шкіл міста, області, в соціальних мережах і на сайті коледжу.

В цілому засідання педагогічної ради пройшло в теплій та дружній атмосфері. Директор побажала всім натхнення, міцного здоров’я та успіхів в роботі. Колектив націлений на плідну роботу в новому навчальному році і готовий ефективно працювати.

Великодна О.В., заступник директора з НВР