Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе.
9 листопада 2018 року директор коледжу Баршай О.К., заступник директора Шевченко О.С., голова циклової комісії Слободяник О.О., викладач спеціальних дисциплін Боровик Ю.А. взяли участь в практичній конференції "Формування ефективної системи підготовки персоналу на МСП" у виставковому центрі «Козак-Палац». Організатор заходу - Центр інформаційної підтримки бізнесу м.Запоріжжя, оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.
Основним завданням конференції було створення майданчику для спілкування та обміну досвідом власників і керівників малого та серійного бізнесу, керівників відділів кадрів та розвитку персоналу, HR спеціалістів, представників галузевих асоціацій, навчальних закладів, органів влади.
Як знайти працівників, яких немає на ринку праці, роль бізнес-освіти на підприємстві, психологічні аспекти формування сучасного ринку праці, актуальні аспекти взаємовідносин між закладами професійної освіти та підприємствами - на ці та багато інших питань можна було отримати відповідь під час конференції.
Корисним був практичний досвід формування ефективної системи підготовки персоналу від представника ПАТ «Укрзалізниця», поради від освітян та бізнес-тренерів.
У перервах між секціями учасники мали можливість поспілкуватись у неформальних обставинах з представниками МСП. Відчувалася зацікавленість бізнесу. Тому сподіваємося, що в подальшому усні домовленості переростуть у реалізацію спільних проектів.
Взагалі участь у конференції дозволила нам обмінятись досвідом роботи, ознайомитись з напрямками роботи своїх колег, отримати новий поштовх для подальшої плідної праці. Адже Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ має достатній кадровий, педагогічний та матеріально-технічний потенціал, який спроможний забезпечити рівне партнерство в співробітництві з підприємствами нашого регіону. Всі ми прекрасно розуміємо, що без підтримки роботодавців, подальший рух вперед, ефективний розвиток начального закладу просто неможливий, адже сьогодення дає можливість зазирнути за обрії того, що відбувається в практичній площині та обґрунтувати подальші напрямки своєї діяльності. Тож бажаємо всім нових ідей та визначення спільних шляхів до подальшої їх реалізації.