Цитата

Інколи легше дев'ятьох з десятьох вбити, аніж тих дев'ятьох асемблеру навчити

Викладачі коледжу взяли участь у вебінарі "Досвід роботи з VEX Robotics: враження і порівняння з іншими робототехнічними платформами"

Опубліковано: 07:40 02.10.2023

27 вересня викладачі коледжу Вікторія ДЕЙДЕЙ і Юлія БОРОВИК відвідали вебінар "Досвід роботи з VEX Robotics: враження і порівняння з іншими робототехнічними платформами", який відбувся у межах заходу VEX Marathon від ГО «Noosphere».

За 4 місяці конструктори VEX Robotics побували у Києві, Львові, Полтаві, Одесі і Дніпрі.

Під час зустрічі викладачі закладів-учасників поділилися досвідом роботи з конструкторами VEX Robotics і розповіли, чим вони відрізняються від інших відомих в Україні платформ.

Конструктори VEX Robotics складають мережу лабораторій STEM, які функціонують як «додаткові» уроки, які можна вписати у існуючий навчальний план. Кілька лабораторій можна використовувати в послідовному порядку, щоб створити унікальний розширений досвід навчання. STEM Labs сприяють співпраці та дослідницькому навчанню.

При роботі студенти насолоджуються практичними заняттями, які дозволяють їм застосовувати технології, науку, математику та інженерні навички, оскільки вони насолоджуються навчальним досвідом 21-го століття.

Крім цього, платформа PD+ надає всім викладачам повну мережу ресурсів професійного розвитку. Учасники PD+ мають доступ до експертів з робототехніки в класі та змагань, а також до спільноти VEX PD+, вебінарів, відео, планів уроків і щорічної конференції.

 

PD+ — це динамічна платформа, яка пропонує безперервний професійний розвиток, який гарантує, що викладачі впевнені у своїй здатності забезпечити захоплююче, відповідне та справедливе навчання STEM для всіх студентів.

 

VEX PD+ пропонує постійний, цілорічний, персоналізований професійний розвиток. Завдяки гнучкій навчальній платформі можливо керувати власним професійним навчанням відповідно до своїх потреб, інтересів і часу.

 

Екосистема VEX Robotics охоплює весь континуум від Pre-K до College. Щоб підтримувати викладачів і студентів на кожному кроці, пропонується комплексне рішення щодо інструментів, навчальних програм і професійного розвитку в екосистемі VEX, а на платформі VEX PD+ впроваджується навчання на безкоштовних сертифікаційних курсах для викладачів.

Щиро дякуємо ГО «Noosphere» за можливість долучитися до спільноти VEX Robotics!

Вікторія ДЕЙДЕЙ, Юлія БОРОВИК, викладачі