Цитата

Ми живемо в суспільстві, де технології є дуже важливою частиною бізнесу, нашого повсякденного життя. І всі технології починаються з іскор в чиїйсь голові.

Натан Мірволд

ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ – УЧАСНИКИ ВЕБІНАРУ ВІТАЛІЯ ГОЛУБЄВА ДЛЯ ПЕДАГОГІВ "ЕФЕКТИВНІСТЬ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У СОЦМЕРЕЖАХ"

Опубліковано: 13:19 25.09.2023

21 вересня викладачі Оксана ЛЕМЕШКО, Анжела КАТАЄВА, Вікторія ДЕЙДЕЙ, Лідія БУБЛІК, Юлія БОРОВИК, Олена СЛОБОДЯНИК, Олена ЯЛОВА, Олена ШЕВЧЕНКО відвідали вебінар Віталія ГОЛУБЄВА для педагогів "Ефективність і відповідальність у соцмережах.

Віталій ГОЛУБЄВ – Секретар Національної спілки журналістів України. “Журналіст року-2016” в Україні серед журналістів обласних і регіональних видань. Працював консультантом Ради Європи з питань друкованих ЗМІ. Засновник Школи універсального журналіста та всеукраїнського конкурсу “Я – журналіст!”

Сучасні реалії роботи викладача вимагають від нього активної присутності у віртуальному середовищі. Зокрема – в соцмережах. Водночас безконтрольне, хаотичне перебування там може бути токсичним як для емоційного ресурсу педагога, так і для його репутації.

Як результат, є ризик зменшення стійкості – ключового ресурсу для всіх нас у нинішній час. Саме тому на вебінарі на конкретних прикладах розглянуто, як мінімізувати ризики і розширити можливості від перебування педагога в соціальних мережах.

Учасники отримали знання про те, як зробити стрічку новин комфортнішою, як ефективніше реагувати на негатив і використовувати соцмережі для розвитку і взаємодії.

А також отримали добірку лайфхаків за принципом “бери і роби” для щоденного застосування в онлайн-комунікаціях; розширили простір можливих варіантів дій у середовищі соцмереж та здобули порцію мотивації та інсайтів у стилі “А що, так можна було?”

 

55 слайдів презентації стали корисними для викладачів нашого коледжу для формування ефективної та відповідальної поведінки у соцмережах.

Вікторія ДЕЙДЕЙ, Юлія БОРОВИК, викладачі