Цитата

Я люблю життя, бо ще стільки багато невідомого.

Ентоні Хопкінс

Викладачі коледжу – учасники тренінгу «Перенаправлення»

Опубліковано: 09:09 10.11.2023

9 листопада 2023 року відбувся онлайн-тренінг «Перенаправлення» (використання підходів ведення розмов з ветераном, який має симптоми ПТСР, про доцільність звернутися до послуг з травматерапії).

Участь у тренінгу взяли викладачі коледжу Юлія БОРОВИК, Вікторія ДЕЙДЕЙ.

Основна мета заходу – підготувати викладачів до якісної підтримуючої взаємодії зі здобувачами освіти з числа ветеранів.

 

Працюючи з людьми, особливо у сфері психічного здоров’я, ми часто стикаємося з необхідністю перенаправлення до іншого надавача послуг. Але тоді виникають питання, які ознаки покажуть мені, що це треба робити? Як саме це робити? І найголовніше – куди скеровувати таку людину?

 

Мета тренінгу – це надати учасникам вебінару практичне розуміння процесу перенаправлення та подальшого використання у професійній діяльності.

 

Викладачі ознайомилися та сформували навички практичного застосування таких понять як: перенаправлення здобувачів освіти, критерії застосування перенаправлення, розуміння того, з якими симптомами ми маємо перенаправляти людей у сфері психічного здоров’я та куди саме ми можемо їх скеровувати.

 

У результаті тренінгу викладачі здобули нові знання щодо процесу перенаправлення здобувачів освіти у сфері психічного здоров’я.

 

Мета тренінгу - розвиток наступних навичок:

- уміння виявляти потребу у перенаправленні ветеранів до надавачів психологічної допомоги;

- навичок здійснення коректного перенаправлення ветеранів до надавачів психологічної допомоги;

- навичок із рекомендування відповідних надавачів психологічної допомоги.

 

Проведення тренінгу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Вікторія ДЕЙДЕЙ, Юлія БОРОВИК, викладачі