Цитата

Я завжди мріяв про те, щоб моїм комп'ютером можна було користуватися так само легко, як телефоном; моя мрія збулася: я вже не можу розібратися, як користуватися моїм телефоном.

Bjarne Stroustrup

Викладачі коледжу – учасники наукового вебінара від Noosphere Engineering School

Опубліковано: 10:56 08.12.2022

02 грудня 2022 року голова циклової комісії Слободяник О.О., викладач спеціальних дисциплін Боровик Ю.А. та завідувач лабораторії «Кластер моделювання 3D-science» Запісочний А.М. взяли участь у науковому вебінарі-дискусії «3D друк: світові тренди та перспективи розвитку в Україні».

Захід проведено в рамках серії вебінарів «Наука та технології майбутнього» на підтримку трансформації професійного розвитку викладачів в умовах воєнного стану, організаторами якого є Noosphere Engineering School та Київський Академічний Університет

Спікер: Остап Згалат-Лозинський, д.т.н., завідувач відділу термомеханічної обробки тугоплавких матеріалів Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України, розкрив наступні питання:

- Приклади застосування на побутовому та промисловому рівні.

- Доступність та можливість використання 3D друку в навчанні та дослідженнях.

- Розвиток 3D друку в Україні - виробники, матеріали, чинні проєкти.

Наприкінці івенту учасники приєдналися до дискусії про сучасні тенденції розвитку адитивних технологій та матеріалів для них у світі.

За результатами вебінара викладачі отримали сертифікати.

 

Боровик Ю.А., викладач-методист; Запісочний А.М., завідувач лабораторії "Кластер моделювання 3D Science"