Цитата

Я люблю життя, бо ще стільки багато невідомого.

Ентоні Хопкінс

Викладачі коледжу долучилися до Форуму якості освіти

Опубліковано: 10:04 21.09.2023

20 вересня 2023 року Державна служба якості освіти України зібрала освітян на Форум якості освіти, ключовою темою якого стало питання забезпечення якісної освіти в умовах війни з проєкцією на перемогу.

Захід відбувався за участі Міністра освіти і науки України Оксена Лісового, голови комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака та голови Державної служби якості освіти України Руслана Гурака.

Участь у Форумі взяли освітяни з усіх регіонів України. До заходу приєдналися у повному складі і викладачі циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» під головуванням Слободяник Олени.

Учасники мали можливість отримати відповіді на наступні питання:

Як підтримувати якість освіти в умовах війни?

Чи потрібно оцінювати якість роботи навчального закладу в умовах війни та який є світовий досвід щодо оцінювання за кризових ситуацій?

Якими можуть бути стратегічні рішення для забезпечення якості освіти та які інструменти пропонує Державна служба якості освіти?

Питань багато, але головне – знайти на них відповідь. Навчати в умовах війни - це і сміливість, і відповідальність! Ніхто, окрім нас, - фінальні слова Форуму.

Боровик Ю.А., Ялова О.О., викладачі