Цитата

Все життя - це експеримент. Чим більше експериментів ти робиш - тим краще

Ральф Велдоу Емерсон

Вебінар "Академічна доброчесність та інформаційний пошук у Google Scholar"

Опубліковано: 07:32 08.09.2023

Академічна доброчесність - це питання, яке є дуже актуальним і важливим для академічної спільноти. Широке поширення доступу до інформації створюють унікальні можливості для розвитку освіти, але одночасно також підвищують ризик порушення доброчесної поведінки. Варто знати правила пошуку інформації та правильно її використовувати, щоб уникнути неправомірного використання джерел.

Взявши до уваги актуальність теми  6 вересня 2023 року викладачі циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» долучилися до вебінару   "Академічна доброчесність та інформаційний пошук у Google Scholar" від Академії цифрового розвитку.

 

 

Спікер заходу: Чуканова Світлана, канд. пед. н., старший викладач кафедри психології та педагогіки, зав. сектору Наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Google Certified Educator рівнів 1, 2.

 

На вебінарі були розглянуті наступні питання:

• поняття академічної доброчесності;

• її основні принципи та місія;

• види порушень академічної доброчесності;

• академічний плагіат та його різновиди;

• здійснення пошуку наукової інформації за допомогою інструментів та ресурсів Google.

 

Питання академічної доброчесності стає все більш важливим для освітньої спільноти та вимагає уваги та дій від усіх учасників академічного процесу.

 

Слободяник О.О., Боровик Ю.А., викладачі