Цитата

Не жди ніколи слушної пори – твоя мовчанка може стать ганьбою!

Д. Павличко

V Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

Опубліковано: 09:42 21.09.2023

20 вересня 2023 року викладачі циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» під головуванням Слободяник Олени приєдналися до участі у V всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії».

Організатори Форуму – Національна академія педагогічних наук України, Національна академія наук України, Національний центр «Мала академія наук України», Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», провідні наукові установи, експериментальні заклади – лідери освіти, наукові школи й громадські об’єднання України.

Програма наукового заходу складалася з пленарного засідання та секційних доповідей.

 

 

Усі виступи були дуже докладними, ґрунтовними, а найголовніше – справді актуальними. Теми робіт стосувалися інтелектуальних інформаційно-лінгвістичних технологій та їх ролі у трансформації сучасної освіти, перспектив розвитку STEM та STEAM-освіти, повоєнного розвитку України, розвитку віртуального освітнього простору, особливостей роботи університетів у складних умовах воєнного часу, управління адаптивними процесами в освіті в умовах воєнного стану, роботи переміщених закладів фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану, трансформації освіти в Україні як засобу подолання корупції та унеможливлення ведення війн на планеті тощо.

 

 

У межах Форуму було проведено круглий стіл «Перспективні освітні моделі спеціалізованої освіти наукового спрямування», в якому взяли участь викладачі Слободяник Олена, Ялова Олена, Боровик Юлія та Шевченко Олена.

Розглядалися цікаві освітні практики: актуальні питання щодо ролі і завдань освіти у відновленні, модернізації та євроінтеграції України, моделі спеціалізованої освіти наукового спрямування.

 

Наші викладачі не тільки навчають та підтримують здобувачів освіти, а й намагаються під час війни обмінюватися досвідом з колегами. Кожен робить свою справу, наближає перемогу задля нашого спільного майбутнього в незалежній, європейській, вільній країні.

Щиро дякуємо організаторам заходу, завдяки якому ми маємо можливість спілкуватися з колегами, однодумцями. Сподіваємося на нові цікаві та корисні зустрічі.

Боровик Ю.А., Шевченко О.П., викладачі