За допомогою С ви легко можете вистрілити собі в ногу. За допомогою С++ це зробити складніше, але якщо це відбудеться, то вам відірве повністю всю ногу.
20 вересня 2023 року викладачі циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» під головуванням Слободяник Олени приєдналися до участі у V всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії».
Організатори Форуму – Національна академія педагогічних наук України, Національна академія наук України, Національний центр «Мала академія наук України», Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», провідні наукові установи, експериментальні заклади – лідери освіти, наукові школи й громадські об’єднання України.
Програма наукового заходу складалася з пленарного засідання та секційних доповідей.
Усі виступи були дуже докладними, ґрунтовними, а найголовніше – справді актуальними. Теми робіт стосувалися інтелектуальних інформаційно-лінгвістичних технологій та їх ролі у трансформації сучасної освіти, перспектив розвитку STEM та STEAM-освіти, повоєнного розвитку України, розвитку віртуального освітнього простору, особливостей роботи університетів у складних умовах воєнного часу, управління адаптивними процесами в освіті в умовах воєнного стану, роботи переміщених закладів фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану, трансформації освіти в Україні як засобу подолання корупції та унеможливлення ведення війн на планеті тощо.
У межах Форуму було проведено круглий стіл «Перспективні освітні моделі спеціалізованої освіти наукового спрямування», в якому взяли участь викладачі Слободяник Олена, Ялова Олена, Боровик Юлія та Шевченко Олена.
Розглядалися цікаві освітні практики: актуальні питання щодо ролі і завдань освіти у відновленні, модернізації та євроінтеграції України, моделі спеціалізованої освіти наукового спрямування.
Наші викладачі не тільки навчають та підтримують здобувачів освіти, а й намагаються під час війни обмінюватися досвідом з колегами. Кожен робить свою справу, наближає перемогу задля нашого спільного майбутнього в незалежній, європейській, вільній країні.
Щиро дякуємо організаторам заходу, завдяки якому ми маємо можливість спілкуватися з колегами, однодумцями. Сподіваємося на нові цікаві та корисні зустрічі.