Цитата

Вже опів на шосту ранку. Ти знаєш, де зараз твій покажчик стека?

V Міжнародна науково-практична конференція «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку»

Опубліковано: 11:23 14.11.2023

9 листопада 2023 року відбулася цікава й актуальна в освітянських колах  V Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку», в якій взяли участь викладачі спеціальних дисциплін Дейдей Вікторія та Боровик Юлія.

Мета конференції: представлення українського та закордонного досвіду розвитку STEM-освіти, вивчення ефективних науково-методичних підходів і технологічних рішень організації STEM-навчання в умовах цифровізації, формування професійної компетентності педагогів з питань STEM-освіти.

Організатори конференції: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Національний центр «Мала академія наук України» та інші провідні наукові установи.

У межах конференції викладачі взяли участь в майстер-класі  за напрямком «Робототехніка».

Конференція стала майданчиком для обговорення стратегії, структури, напрямів та форм діяльності STEM-закладів освіти. За результатами було зазначено, що конструктивна та коректна співпраця навчальних закладів, органів державного та місцевого самоврядування є основним вектором подальшої роботи щодо наближення перемоги та розвитку рідного краю!

Учасники заходу за результатами онлайн-тестування отримали сертифікати.

Боровик Юлія, Дейдей Вікторія, викладачі