Цитата

Є всього два типи мов програмування: ті, на які люди весь час лаються, і ті, які ніхто не використовує

Bjarne Stroustrup

Участь викладачів коледжу у семінарі-презентації адаптованого інструментарію «Інтеграція психічного здоров'я та психосоціальної підтримки в молодіжні програми»

Опубліковано: 07:53 02.10.2023

Викладачі коледжу Вікторія ДЕЙДЕЙ, Юлія БОРОВИК ) в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України» 25 вересня долучитися до семінару-презентації адаптованого інструментарію «Інтеграція психічного здоров'я та психосоціальної підтримки в молодіжні програми».

Семінар-презентація та адаптований інструментарій корисний для всіх, хто залучений/планує залучитися до впровадження молодіжних програм із психічного здоров’я та психосоцільної підтримки (ПЗПСП) і заходів із ПЗПСП, які інтегровані в міжгалузеві програми, орієнтовані на молодь (у т.ч. освітні, з охорони здоров’я, гендеру та гендерно обумовленого насильства, розвитку трудового потенціалу/зайнятості серед молоді, запобігання насильству, миру і стабільності тощо).

Інструментарій, який презентувався, включає вказівки, засновані на передовій практиці ПЗПСП, з рекомендаціями щодо адаптації проєктів програм до потреб громади та місцевого контексту.

Ведуча: Тетяна Назаренко, консультантка Проєкту USAID «Економічна підтримка України», експертка у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, Голова ГО Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій.

Переклад із англійської та адаптація інструментарію "Інтеграція психічного здоров'я та психосоціальної підтримки в молодіжні програми", а також проведення цього семінару-презентації стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

 

Викладачі коледжу отримали цінну інформацію та корисні поради щодо інтеграції адаптації проєктів програм до потреб молоді.

Вікторія ДЕЙДЕЙ, викладач