Цитата

Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе.

Св.Франциск Асізський

TEENS` SKILLS-UP: КРЕАТИВНІСТЬ, ОРИГІНАЛЬНІСТЬ ТА ІНІЦІАТИВНІСТЬ

Опубліковано: 09:56 09.05.2023

В рамках роботи над проєктом “Teens` Skills-Up” для розвитку *м’яких навичок від **EducationUSA Запісочним А.М., завідувачем навчальної лабораторії “Кластер моделювання 3D Science була проведена чергова зустріч із учасниками Клубу Лідерів.

Привіт! Ми раді поділитись з вами враженнями від нашої останньої зустрічі Клубу Teen's Skills-Up, яка пройшла на тему "Креативність, оригінальність та ініціативність" за участю EducationUSA.

Учасники зустрічі мали можливість сформувати для себе чітке уявлення про креативність, оригінальність та ініціативність. Вони отримали цінні інструменти для розвитку креативності та навчилися генерувати велику кількість унікальних ідей.

Ми також були вражені тим, як креативно та ініціативно учасники зустрічі проявили себе під час нашого заходу. Це доводить, що креативність і ініціативність - це не просто здібності, які народжуються в людині, а навички, які можна розвивати та удосконалювати.

Ми впевнені, що здобуті знання та навички стануть корисними учасникам зустрічі не лише в мистецтві, але й у різних сферах життя - в бізнесі, науці, техніці та освіті.

 

Дякуємо EducationUSA за можливість провести таку цікаву зустріч і надати важливі знання та інструменти нашим учасникам.

 

Будьте креативними та ініціативними!

 

 

 

*Що таке “м’які навички” та чому потрібно їх розвивати?

Згідно з доповіддю Всесвітнього економічного форуму "Майбутнє робочих місць", до 2020 року в десятку найкращих для роботодавців увійдуть м'які навички (soft skills):

  • Здатність вирішувати комплексні проблеми

  • Критичне мислення

  • Креативність

  • Навички управління людьми

  • Навички міжособистісного спілкування

  • Емоційний інтелект

  • Вміння робити висновки та приймати рішення

  • Клієнтоорієнтованість

  • Навички ведення переговорів

  • Здатність легко і швидко навчатися новому

Докладніше: https://jobs.innovecs.com/uk/blog/soft-skills-vazhlyvi-syogodni/

 

**EducationUSA є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 175 країнах.

Мережа забезпечує промоцію вищої освіти у США серед студентів усього світу, пропонуючи точну, повну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки. Центри EducationUSA розташовані в посольствах та консульствах США, комісіях Фулбрайта, бінаціональних центрах та неурядових організаціях.

Щороку радники EducationUSA відповідають на мільйони запитів від іноземних студентів. Радники пропонують широке коло індивідуальних та віртуальних послуг для студентів та їхніх сімей на основі Your 5 Steps to U.S. Study — путівника по процесу вступу до американського вищого навчального закладу.

Запісочний А.М., завідувач лабораторії "Кластер моделювання 3D Science"