Цитата

Не потрібно сильно побоюватися смерті. Потрібно боятися марного життя.

Б. Брехт

“Teens’ Skills-Up Club” від EducationUSA

“Teens’ Skills-Up Club” від EducationUSA
Опубліковано: 16:50 20.12.2022

Хочеш розвинути в собі лідера? Тоді проєкт “Teens’ Skills-Up Club” від EducationUSA точно для тебе.

Під час програми ти зустрінешся з однодумцями та матимеш нагоду розвинути навички справжнього лідера. Впевнений, ти точно чув такий термін як soft skiils, наскліьки можуть бути вирішальними в прийнятті рішень та хотів би їх розвинути в собі! А якщо останнє слово для тебе нове, то це 100% знак, що тобі час зареєструватися на програму!

Teens’ Skills-up Club – це програма покращення м’яких навичок серед підлітків на базі створених локальних клубів. Щомісячні зустрічі клубів допоможуть молоді розвинути їх потенціал та конкурентоспроможність. Обрані лідери відповідатимуть за організацію регулярних зустрічей клубу, розробку матеріалів та їх якісну подачу. 

Стань частиною потужної когорти нових лідерів України! 

Учасниками клубу можуть студенти І-ІІ курсу. Або, якщо у тебе є знайомі в школі з 8 або 10 класу, то також можеш їх покликати із собою!

В кожного учасника проєкту є можливість відвідати розмовний клуб англійської мови в грудні. Розмовні клуби - це відмінний спосіб попрактикувати розмовні навички в умовах реальної дискусії! Кількість місць обмежена, одна людина може зареєструватися лише на один розмовний клуб в місяць. 

Не вагайся - пиши на цю пошту або залиш свою заявку в цій формі

Запісочний А.М., завідувач навчальної лабораторії "Кластер моделювання 3D Scince"