Цитата

Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе.

Св.Франциск Асізський

Студенти ЗКР ЗНТУ відвідали міський молодіжний бал-маскарад

бал-маскарад
Теги: ПМ , АКІТ
Опубліковано: 06:38 31.12.2017

Завжди з  нетерпінням чекають  новорічних свят і дорослі, і малі, адже кожен надіється на хороші зміни в житті та на приємні сюрпризи.  І завдяки небайдужим людям ці надії завжди справджуються. Напередодні Нового року запорізька молодь отримала приємний сюрприз від Управління по роботі з молоддю та сім’ю, Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради.

бал-маскарад

18 грудня близько 200 осіб - студенти ВУЗів та представники молодіжних громадських організацій, серед яких й студенти ЗКР ЗНТУ, - були запрошені у ДК Металургів, на новорічний  молодіжний бал-маскарад.

бал-маскарад

Дрес-код – карнавальна  маска, плюс обов'язковий атрибут - позитивний настрій - такі основні правила для усіх гостей цього дійства. Кожен зміг обрати для себе щось несподіване та цікаве.

бал-маскарад

Цікава новорічна програма не залишила байдужими практично нікого. Магія, веселощі, смаколики, танці та неперевершена краса із крихіткою загадковості. Майстер-клас з бальних танців.

бал-маскарад

бал-маскарад

бал-маскарад

бал-маскарад

Було чимало конкурсів та призів. Понад 4 години молодіжного рейву.

бал-маскарад

бал-маскарад бал-маскарад бал-маскарад

За словами учасників, бал-маскарад став для них яскравою, незабутньою та довгоочікуваною подією.

бал-маскарад

Цей світський раут ще раз засвідчив високий творчий потенціал нашої молоді. Адже велике різноманіття представлених цікавих розваг, конкурсів та танцювальних сюрпризів залишив у присутніх неабиякі враження.

бал-маскарад

Викладач-методист Боровик Ю.А.