Цитата

Все що нас не вбиває, робить нас сильнішими.

Ф. Ніцше

Студенти групи КС16-1 дізнавалися про секрети публічного виступу

секрети публічного виступу
Опубліковано: 07:50 05.03.2018

1 березня на запрошення Запорізького національного університету студенти групи  КС16-1 Валуєв Родіон, Миронов Єгор, Шкребтан Владислав, Король Віталій взяли участь у семінарі-тренінгу «Основи публічного виступу» в рамках проекту «Лекторій ЗНУ».

Основи публічного виступу

Ораторське мистецтво відіграє важливу роль у спілкуванні людей та їхній професійній діяльності. Як контролювати свої емоції під час виступів студентам розповів позитивний спікер Едуард Бойко.

Основи публічного виступу

Едуард є головою студентської ради ФСУ та заступником голови студентської ради ЗНУ. Окрім того, що спікер такий активний в університетському житті, він ще й займається багатьма іншими справами. Він ведучий, тренер та актор. А також влаштовує тренінги для школярів, абітурієнтів та студентів уже протягом двох років.

Основи публічного виступу

Під час тренінгу спікер у цікавій та доступній формі ознайомив студентів із специфікою публічних комунікацій, розповів, як правильно готуватися до зустрічей із великими аудиторіями та як втримати увагу слухачів. Окрім цього, присутні дізналися про основні причини страху перед публічними виступами та як з ними боротися. 

Основи публічного виступу

Враження від тренінгу надзвичайно приємні. Студенти були активними, ставили багато запитань та здобули для себе безліч необхідних у майбутньому навичок ораторської майстерності.

Король Віталій: «Під час тренінгу я дізнався багато нового та цікавого, а саме, як подолати свій страх щодо виступу перед публікою, як зацікавити слухачів, як втримати увагу аудиторії. Також ознайомився зі специфікою постановки запитань та відповідей на них. Було дуже весело та цікаво. Сподіваюся, що зможу відвідати такі тренінги ще не один раз».

Основи публічного виступу

Миронов Єгор: «Мені надзвичайно сподобався тренінг, було корисно почути поради про те, як подолати свій страх виступати перед великою аудиторією та позбутися комплексів. Сподобалися цікаві вправи на дихання та гімнастику обличчя. Я дуже задоволений тим, що відвідав цей захід. Впевнений, що здобуті знання знадобляться мені у майбутньому» .

Шкребтан Владислав: «Дуже радий, що побував на тренінгу Едуарда Бойко. Це людина, яка мотивує і надихає встати з місця і почати робити щось корисне. Завдяки цьому тренінгу я дізнався, як побороти свої комплекси і виступати перед публікою так, щоб мене слухали із великим задоволенням».

Основи публічного виступу

 

Класний керівник групи КС16-1 Боровик Ю.А.