Цитата

Хай живе неоднаковість, слава відмінностям!

Павло Загребельний

Студенти групи КС14-1 на семінарі Real IT School

Теги: КС, АКІТ
Опубліковано: 19:20 03.02.2018

30 січня студенти групи КС14-1 Бурко Ярослав, Тарасов Максим, Павлов Єгор, Палівода Дмитро, Кіщак Олександр взяли участь у відкритому семінарі «З чого почати успішну кар’єру? Перспективи ІТ», який проходив в Real IT School.

Real IT School Real IT School

Модератор семінару вступним словом задав хороший та позитивний старт події.

Real IT School

І… почалися доповіді.

Real IT School

Кожна по-своєму цікава, мотивуюча та корисна майбутнім ІТ-спеціалістам. 

Real IT School

Студенти почерпнули чимало нової та корисної для себе інформації.

Real IT School

Чесно працювати в Україні і заробляти як за кордоном зараз досить реально. Такі перспективи відкриває для нових кадрів сфера IT. Вакансій у цьому напрямку вдосталь. Не варто орієнтуватись лише на професії QA та програмістів, адже є великий спектр інших не менш цікавих та важливих спеціальностей: marketing, sales, content, project, event менеджер. Щодня потрібно все більше спеціалістів різних напрямів, але щоб стати затребуваним кандидатом на бажану посаду потрібно мати практичні знання.  

Real IT School

Ментори, представники ТОП IT компаній Запоріжжя, обговорили з учасниками семінару необхідні сучасним ІТ-фахівцям навички та знання, щоб бути затребуваним і гідно заробляти.

Real IT School Real IT School

Спеціалісти-практики ІТ-компаній готові поділитися досвідом. Завдяки професійним консультантам та прикладеним зусиллям студенти  зможуть почати виконувати цікаві проекти.

Real IT School

На завершення спікери розповіли на що звертають увагу HR в ІТ-компаніях. Як бути цінним на ринку праці серед сотень інших спеціалістів, навіть якщо ти новачок?

Real IT School

Поради стали гарним підсумком семінару, адже після отриманих знань цілком можна починати готуватися до своєї першої співбесіди.

Real IT School

Семінар пройшов цікаво та весело, у всіх з’явилися нові знайомі.

Real IT School Real IT School
Real IT School Real IT School

Спікери  допомогли сформувати бачення напрямку руху ІТ-сфери, особливостей роботи в ній, можливостей, які відкриваються кожному.

Real IT School

Викладач-методист Боровик Ю.А.