Цитата

Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10000 способів, які не працюють.

Томас Едісон

Студенти групи КС14-1 на Redwerk's Dev Meetup #15

Redwerk's Dev Meetup #15
Теги: КС, АКІТ
Опубліковано: 23:31 31.01.2018

ІТ-компанія Redwerk на своїх зустрічах зі студентами завжди прагне показати наскільки цікава сфера ІТ. Використовуючи різноманітні інтерактиви, спеціалісти дають можливість захопленим студентам проявити себе, а тим, хто тільки починає цікавитися сферою, показати як багато всього їх ще чекає попереду. Redwerk's Dev Meetup #15, що відбувся 26 січня, не став виключенням. 

Redwerk's Dev Meetup #15

Під час мітапу студенти групи КС14-1 Кіщак Олександр, Палівода Дмитро, Романько Денис, Остапенко Владислав, Чумаченко Віталій, Тарасов Максим  мали можливість отримати свіжу порцію корисної інформації від спікерів:

Redwerk's Dev Meetup #15

Redwerk's Dev Meetup #15 Redwerk's Dev Meetup #15

Аліса із задоволенням поділилася своїми знаннями і розповіла про ефективне розпізнавання зображень за допомогою нейронних мереж.

Redwerk's Dev Meetup #15

Олександр розповів про базові дизайнерські  прийоми, які кожен девелопер може застосовувати в своїх проектах. А також, як правильно побудувати комунікацію з дизайнером, щоб отримати найкращий результат.

Redwerk's Dev Meetup #15 Redwerk's Dev Meetup #15

Відвідуючи мітапи компанії Redwerk студенти знайомляться з цікавими презентаціями від професіоналів своєї справи, пізнають важливі та складні речі на простих прикладах, а також відкривають для себе реальне життя спеціалістів, які працюють в компанії.

Redwerk's Dev Meetup #15 Redwerk's Dev Meetup #15

Приймати участь в таких подіях це винятковий досвід! Я дивуюсь студентам, що відмовляються від участі в подібних івентах. Адже це ті моменти, що по-справжньому наповнять сенсом твоє життя! Спілкуючись із зацікавленими людьми, ти маєш можливість реалізувати себе і досягнути того, про що мріють всі – займатися улюбленою справою.Redwerk's Dev Meetup #15

Викладач-методист Боровик Ю.А.