Цитата

А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

Студент групи ПМ18-1 Павлов Владислав – учасник всеукраїнського конкурсу з IT-проектів «iTalent»!

Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ "ЗП"
Опубліковано: 16:22 08.01.2021

У  грудні 2020 року розпочав роботу iTalent. Це найбільший в Україні конкурс, де юні ІТ-таланти можуть показати свої проекти і отримати оцінку та коментарі від справжніх ІТ професіоналів. Захід проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України. Головна мета конкурсу – мотивація молоді до вивчення інформаційних технологій та набуття цифрових компетенцій.

За ініціативою викладача спеціальних дисциплін Боровик Ю.А. від нашого коледжу у конкурсі бере участь студент групи ПМ18-1 Павлов Владислав, який під час вивчення дисципліни «Основи тривимірного моделювання» виявив самостійність у розв'язанні навчальних завдань,  творчий підхід при виконанні робіт, прагнення до саморозвитку. Саме такими якостями, без сумніву,  повинен володіти конкурсант.

Наразі конкурс з ІТ-проектів проводиться у 16 номінаціях. Владислав вибрав «Статична 3D-графіка»,  вікова група - старша (15-18 років).

Тема конкурсу: людство у 2245 році. У цій номінації потрібно зробити 3D-модель і надати рендери у різних ракурсах. Задача - уявити і реалізувати своє бачення майбутнього. Це може бути: модель людини, солдат, космічний корабель, місто, автомобіль, кімната, домашня тварина.

До вашої уваги конкурсну роботу Владислава можно переглянути за посиланням: 

https://www.facebook.com/groups/2005025719770908/permalink/2780981332175339/

Конкурс проходить у два етапи: онлайн відбір та фінал.

25 грудня Владислав успішно  пройшов відбірковий тур. Критерії за якими оцінюють роботу:

  1. TECHNICAL - складність геометрії, наявність UV розгортки, використання модифікаторів і оптимізація геометрії.
  2. TEXTURE - правильність маппінгу текстури, Hand-paint текстури, реалістичність матеріалів.
  3. RENDER - якість освітлення сцени, композиція сцени, якість рендеру, якість і зміст візуалізації.

Майстерність конкурсантів оцінює компетентне та дуже серйозне журі. До їх складу увійшли провідні фахівці ІТ- галузі країни. Результати оцінювання будуть оголошені 22 січня. Фінал з IT проектів відбудеться з 29 по 31 січня. Бажаємо Владиславу успіхів у другому турі конкурсу та з нетерпінням чекаємо результатів!

Окремо дякуємо Запісочному А.М. викладачу та завідувачу навчальної лабораторії "Кластер моделювання 3D Science"

 

 

Боровик Ю.А., викладач-методист