Цитата

Всі до одного хочуть неодмінно потрапити в рай! Але ж з людей ніхто і вмирати не хоче.

Ельвін

Співпраця з кафедрою системного аналізу та обчислювальної математики НУ «Запорізька політехніка»

Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ "ЗП"
Опубліковано: 11:33 25.01.2022

Студенти Запорізького фахового коледжу комп’ютерних технологій  активно використовують можливості ступеневої освіти. Вже стало доброю традицією для випускників продовжувати навчання в Національному університеті «Запорізька політехніка» та реалізовувати потенціал, поєднуючи навчання і роботу.

Співпраця коледжу з  кафедрами університету дозволяє ефективно проводити  спільні заходи, де наші випускники діляться своїми досягненнями.

24 січня 2022 року на запрошення кафедри системного аналізу та обчислювальної математики НУ «Запорізька політехніка» студенти груп  КС-18-1, ПМ-18-1 разом з викладачами спеціальних дисциплін Слободяник О.О. та Боровик Ю.А., приєдналися до meetup за участю студентів університету, які працюють в провідних ІТ-компаніях.

Серед спікерів – випускник нашого коледжу за спеціальністю «Прикладна математика» Слободяник Олександр, який у 2021 році закінчив бакалаврат за освітньою програмою «Інтелектуальні технології та прийняття рішень в складних системах». Зараз вчиться в магістратурі й працює python developer в компанії EOS Data Analytics.

EOS Data Analytics займається розробкою платформи для аналізу геопросторових даних. За допомогою призначених для користувача алгоритмів, система швидко і просто доставляє рішення для задач розвитку бізнесу й збереження планети.

Студентам було цікаво дізнатися про досвід Олександра, роботу developer в цій сфері. Зустріч пройшла змістовно. Атмосфера була конструктивною під час усього заходу, учасники жваво спілкувалися і ділилися думками.

Технічна підтримка онлайн заходу забезпечена завідувачем лабораторії Запісочним А.М.

Боровик Ю.А., викладач-методист