Цитата

Світ ловив мене, та не спіймав

Григорій Сковорода

Сьогодні відбулось урочисте вручення дипломів випускникам ВСП Запорізький фаховий коледж комп'ютерних технологій!

Опубліковано: 21:04 01.07.2023

Наші випускники спеціальностей "Прикладна математика", "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" та "Електроніка" отримали заслужені дипломи молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів.

До участі у заході долучився кандидат наук з державного управління, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи, соціально-економічного розвитку та молодіжної політики НУ "Запорізька Політехніка" Іванченко Андрій Володимирович. Він висловив випускникам щирі слова привітання та запропонував їм продовжити свою освіту в Національному університеті "Запорізька політехніка".

Наші випускники спеціальностей "Комп’ютерна інженерія" та "Телекомунікації та радіотехніка" отримали заслужені дипломи молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів.


До участі у заході долучився кандидат технічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку НУ "Запорізька політехніка" Куликовський Руслан Анатолійович. Він привітав випускників з успішним закінченням коледжу та запросив їм продовжити свою освіту в Національному університеті "Запорізька політехніка". 
 
Також директор коледжу Баршай Ольга Костянтинівна привітала випускників та висловила їм найщиріші побажання у подальшій діяльності. Вона підкреслила їх великий потенціал та готовність до звершень, зазначивши, що світле майбутнє чекає на нашу обдаровану молодь.

Ми пишаємося нашими випускниками, їх досягненнями та відданістю навчанню. Щиро бажаємо продовжувати свою освіту у сфері комп'ютерних технологій та досягти нових успіхів!

 

 

Дякуємо ЗСУ за можливість вручити дипломи нашим випускникам!

Слава Україні!