Цитата

Якщо ви знаєте життя, дайте мені свою адресу.

Ж. Ренар

Проєкт "Scientific meeting" від НУ «Запорізька політехніка»

Опубліковано: 11:06 16.02.2023

З ініціативи студентства машинобудівного факультету Національного університету «Запорізька політехніка»  розпочато проєкт "Scientific meeting", який має на меті:

- знайомство студентів з новими відкриттями у світі науки;

- сприяння дружній атмосфері та співпраці студентів;

- зацікавленість молоді до отримання нових знань.

 

09 лютого 2023 року відбулась перша онлайн-зустріч на тему «Огляд сучасних методів реверсної інженерії». До заходу доєдналися зацікавлені студенти нашого коледжу груп АКІТ-22-1, ПМ-22-1, КС-20-1 разом з класними керівниками, викладачами спеціальних дисциплін, Дейдей В.С., Слободяник О.О. та Боровик Ю.А.

Спікер зустрічі, викладач кафедрі «Металорізальні верстати та інструменти» Сергій Танченко, розкрив суть та сучасні напрямки розвитку реінжирінгу. 

Поняття «зворотній інжиніринг» або «реінжиніринг» є сучасним формулюванням колишнього поняття - копіювання, удосконалення...

З розвитком комп'ютерних технологій, коли світ прагне зробити що-небудь нове, незвичайне і на цьому заробити гроші, з'являється величезна кількість новітніх технологій, виробів, пристосувань і т.д.

Однак якщо трохи поміркувати, то все нове це добре забуте, незатребувана в тій чи іншій формі старе.

Трохи вдосконаливши двигун або проєкт - і, готовий новий сучасний винахід, з новим обсягом і новим зовнішнім виглядом.

Інноваційна робота здобувачів освіти є важливим напрямом підготовки майбутніх фахівців у ВСП «Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій  Національного університету «Запорізька політехніка». З метою всебічного сприяння винахідницькій та творчій діяльності студентів навіть під час воєнного стану за можливістю намагаємось долучати учасників освітнього процесу до таких заходів.

Попри все крок за кроком рухаємося вперед. Разом до перемоги! 

Дейдей В.С., Боровик Ю.А., викладачі