Цитата

«Знати» і «захищати» завжди йдуть поруч. Знати понад тисячолітню історію нашої державності й захищати, коли хтось каже, ніби України не існувало. Знати нашу географію – нашу прекрасну землю, наше чудове море – і захищати не просто територію, а неймовірні місця, у яких у різні часи творилася наша ідентичність. Знати нашу культуру, чути українське слово, бо в нашій культурі, у нашій літературі, у нашій поезії – відповідь (...). Відповідь – чому ми переможемо.

Зеленський В.О.

PROFI FORUM 2023 – коледж відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів

Опубліковано: 13:55 17.05.2023

17 травня 2023 року в головному корпусі коледжу відбувся День відкритих дверей – PROFI FORUM 2023. До нас прийшли понад 50 абітурієнтів з батьками, серед яких також були вимушено-переселені особи.

 

 

PROFI FORUM – це знайомство абітурієнтів із нашим коледжем та спеціальностями, майстер-класи для вступників за активної участі студентського самоврядування: «Цікава схемотехніка», «Arduino для новачків», «Основи 3D моделювання». 

 

 

Цього року День відкритих дверей пройшов у змішаному форматі – більшість майбутніх вступників прийшли до коледжу особисто, а деякі абітурієнти долучилися до заходу онлайн. Приймальня комісія тепло зустріла майбутнє покоління наших студентів, провела індивідуальні консультації щодо вступу-2023 та організувала дійсно цікавий профорієнтаційний день.

 

 

Ми вдячні Збройним силам України, завдяки яким маємо можливість проводити зустрічі з нашими вступниками!

Слава Україні!