Цитата

Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову

Ліна Костенко

Підсумки Педради коледжу

Опубліковано: 21:02 16.11.2023

На засіданні педагогічної ради, яке відбулося 15 листопада 2023 року, були обговорені ключові аспекти діяльності коледжу. Основною темою обговорення стала підготовка до вступної кампанії 2024 року. Педагоги обговорювали стратегії та заходи, спрямовані на забезпечення ефективного та доступного вступу для абітурієнтів.

 

 

Окрему увагу приділено особливостям нового навчального року для здобувачів освіти, зокрема тим, які вступають у 2024 році. Обговорені були інноваційні підходи до навчання, адаптація програм до сучасних вимог та врахування індивідуальних особливостей студентів.

 

Крім того, на засіданні розглядались питання, пов'язані з активізацією профорієнтаційної роботи серед учнів шкіл м. Запоріжжя. Педагоги докладно обговорили можливості впливу коледжу на вибір майбутньої професії учнів, надавши їм інформацію та підтримку для свідомого вибору кар'єрного шляху.

Також на порядку денному були результати моніторингу освітнього процесу в змішаному форматі в коледжі. Вчителі поділилися своїм досвідом використання сучасних технологій у навчальному процесі та обговорили можливі шляхи оптимізації використання змішаного формату навчання для підвищення якості освіти.

 

Педагогічні працівники виявили великий інтерес та активну участь у обговоренні всіх аспектів, що були висвітлені на засіданні. Вони взяли на себе зобов'язання працювати над вирішенням поставлених завдань та реалізацією визначених стратегій для підвищення якості навчання та підготовки студентів до успішного вступу в професійне життя.