Цитата

Будь собою, інші ролі зайняті.

Оскар Уайльд

На виставці кібернетичного футуризму

Теги: КС, АКІТ
Опубліковано: 17:30 15.11.2017

14 листопада 2017 року на запрошення технічної  студії  Makerspace студенти групи КС14-1 Бурко Ярослав, Жмурко Артем, Дорошенко Богдан відвідали презентацію виставки «Кібернетичний футуризм».

zkr

Автор виставки - Катерина Стрижевська, журналіст, оператор Запорізької обласної державної телерадіокомпанії. Запоріжанка три роки працює над романом  “Альміона”. Це космічний крейсер, де відбувається сюжет. Надихнули майстриню роботи. Їх у жінки — більше сотні.

zkr

Кібернетичний футуризм - це піджанр наукової фантастики, особливою рисою якого є високий рівень розвитку науки та технологій. Головні герої – кіборги, хакери.

zkr

Працюючи над романом  Катерина опанувала графічні редактори та почала самостійно малювати ілюстрації до своєї книги. Зараз художниця мріє створити власну кінострічку.

zkr zkr

Окрім виставки студентів чекав майстер-клас, під час якого учасникам розказали про специфіку створення незвичайних картин.

zkr

Враження студентів від заходу:

Дорошенко Богдан: « Я люблю читати фантастику. Мені завжди цікаво, як автор зміг настільки правдоподібно вигадати зовсім новий фантастичний світ. Як це треба розумітися на фізиці, механіці, біології та інших точних науках, щоб той світ не здавався безглуздим та нереальним. Окрім того, коли я читаю фантастичні твори я розвиваю свій світогляд, ви­вчаю світ. Намагаюся уявити, на якому принципі можуть бути побудовані міцні вигадані ракети, летючі автомобілі, підземні машини. Як може людина пересу­ватись у часі, просторі, в інших вимірах. Завдяки фантастичним творам я замис­лююся над такими складними питаннями, як будова Всесвіту, незмінність плину часу, існування інших світів, інших населених планет».

Бурко Ярослав: «А мені більше подобається грати в комп’ютерні ігри. Тому для мене сьогодні було цікаво дізнатися як створюються малюнки в стилі кіберпанк.  Багато хто сьогодні навіть не уявляє, якими захопливими та незвичайними можуть бути такі зображення».

zkr

Жмурко Ярослав: «На виставку я прийшов за компанію з друзями. Вперше зіштовхнувся з таким поняттям як «кібернетичний футуризм». Була можливість почерпнути нові знання».

Викладач-методист Боровик Ю.А.