Цитата

Вже опів на шосту ранку. Ти знаєш, де зараз твій покажчик стека?

Ліцензія Canva для студентів та викладачів ЗФККТ

Опубліковано: 09:44 18.04.2023

Шановні студенти та викладачі!
З радістю повідомляємо Вам про можливість безкоштовного використання онлайн-сервісу Canva від імені нашого коледжу. Canva - це потужний інструмент для дизайну, який дозволяє створювати якісні та професійні макети, графічні ілюстрації та багато іншого.

Ліцензія Canva для навчальних закладів має декілька переваг, які можуть стати в нагоді студентам та викладачам. Деякі з них такі:

 

  • Безкоштовне використання сервісу: Навчальні заклади можуть отримати доступ до Canva безкоштовно, що дозволяє економити кошти на програмах дизайну.
  • Наявність шаблонів та зображень для освітніх проектів: Canva має велику кількість шаблонів та зображень, що можуть стати в нагоді при створенні різноманітних освітніх проектів, таких як постери, презентації, інфографіки тощо.
  • Легке співпрацювання: Canva дозволяє студентам та викладачам працювати над проектами спільно, надаючи можливість ділитися проектами з іншими користувачами та працювати над ними в режимі реального часу.
  • Зручний інтерфейс: Canva має простий та зручний інтерфейс, що дозволяє створювати проекти без особливих навичок в дизайні.
  • Зручна інтеграція з іншими сервісами: Canva може бути інтегрована з іншими сервісами, такими як Google Drive та Dropbox, що дозволяє зберігати проекти в одному місці та легко ділитися ними з іншими користувачами.

Отже, ліцензія Canva для навчальних закладів є вигідною та зручною опцією для студентів та викладачів, які бажають створювати проекти в галузі дизайну.

Що стосується нашого коледжу, ми маємо ліцензію на Canva, тому всі студенти та викладачі можуть безкоштовно користуватися цим інструментом.

Достатньо увійти в Canva зі свого корпоративного профілю Google, і Ви зможете створювати свої проекти відразу ж.
 

Ми раді надати Вам можливість використовувати Canva та розширювати свої можливості в дизайні. Дякуємо за увагу та бажаємо успіхів у створенні вражаючих проектів!