Цитата

Вже опів на шосту ранку. Ти знаєш, де зараз твій покажчик стека?

Конкурс шаленої запорізької краси «Міс коледж 2017»

Конкурс шаленої запорізької краси «Міс коледж 2017»
Опубліковано: 07:50 30.05.2017

19 травня 2017 року в стінах Запорізького національного технічного університету проходив конкурс краси «Міс коледж 2017».

В даному заході взяли участь найгарніші студенти трьох найкращих навчальних закладів міста Запоріжжя, а саме: Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ, Запорізький гуманітарний коледж ЗНТУ, Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ.

Свято передбачало бути дуже насиченим і цікавим, так як боротьба за першість на стадії підготовки була дуже завзятою, кращі з найкращих студенток представляли свої коледжі на цьому феєричному заході.

Поєднання краси, ніжності і доброти супроводжувало гостей протягом всього конкурсу.

Представляти жіночу половину нашого коледжу визвалися милі, активні, позитивні дівчата: студентка 1 курсу групи КС 16-1 Максимова Аліна і студентка 3 курсу групи ПМ 14-1 Матвієнко Наталія.

Конкурс проходив в декілька етапів:

1 «Візитка» у вигляді відеопрезентації.

 

Максимова Аліна – презентувала себе, як добра, позитивна дівчина. Одночасно серйозна і грайлива. Яка піклується про своїх рідних та сім’ю, що дало глядачам відчути наскільки вона одночасно тендітна і сильна.

Матвієнтко Наталія – презентувала себе, як найменша конкурсантка, але з величезним багажем різноманітних захоплень, які кардинально відрізняються один від одного. А саме: танці, футбол, конкурси краси, мотоцикли, навіть трактора вміє водити…

2 Колективний танок у достатньо відкритому вбранні… (відео можна переглянути за посиланням https://vk.com/videos-33836498)

Цей конкурс змусив перехопити подих не тільки чоловічої половини глядачів, але і дівчата дуже пильно спостерігали за рухами конкурсанток.

 

3 Інтелектуальний конкурс, який включав в себе дуже багато запитань з хитринкою, що змушувало конкурсанток ніяковіти, але вони достойно впоралися з цим завданням, вразивши всіх своєю креативністю.

 

4 Конкурс «Дефіле у вечірніх сукнях». Пишні наряди, граціозний вихід конкурсанток не зміг залишити байдужими навіть самих завзятих скептиків.  Здавалося, що весь світ призупинився на мить, щоб насолодитися величчю того, що відбувалося на сцені… (відео можна переглянути за посиланням https://vk.com/videos-33836498)

Остання дівчина у вечірній сукні завершила своє дефіле і журі покинуло актову залу для підрахування результатів.

Поки всі чекали відповіді на основні питання: «Хто ж вона? Хто найгарніша учасниця конкурсу? Хто отримає ІІІ, ІІ і І місце?» глядачів розважали:

 

  • ведучі – студент 3 курсу групи ТК 14-1 Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ Боговин Арсеній та студент Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ;

  • молодий співак - Олександр Корж;
  • танцювальний колектив Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ «Дія» під керівництвом студентки 3 курсу групи ПМ 14-1 Хорольської Ірини (відео можна переглянути за посиланням https://vk.com/videos-33836498);
  • студенти 2 курсу групи ТК 15-1 Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ з гумористичною сценкою «Контрольна» (відео можна переглянути за посиланням https://vk.com/videos-33836498).

Підтримати конкурсанток нашого коледжу прийшло багато студентів з різних курсів, різних спеціальностей, які об’єдналися загальною метою - переживати, вболівати та тримати «кулачки» за наших двійчаток.

І ось, настала довгождана мить, журі повернулося на свої місця і готове об’явити результати:

Максимова Аліна отримала звання «Міс фото»

Матвієнко Наталія отримала звання «Міс глядацьких симпатій», «Міс директорських симпатій»

та ІІ ВІЦЕ МІС конкрсу "Міс коледж 2017".

 

Ми бажаємо нашим дівчатам, і надалі, не здаватися! Доводити всьому молодіжному суспільству, що вони найгарніші студентки нашого навчального закладу!

 

Подальших Вам успіхів і перемог!!!

викладач Г.В. Клименко