Цитата

Не жди ніколи слушної пори – твоя мовчанка може стать ганьбою!

Д. Павличко

Конференція «Innovating Education» для освітян, які впроваджують цифрові технології

Опубліковано: 11:24 12.06.2023

Україна сьогодні – це не лише про захист і боротьбу за свою незалежність, демократичні європейські цінності, а це й про інновації, технології та освіту. Щодня українці продовжують навчати та навчатися – незалежно від місця, часу та обставин життя у час війни. 

03 червня 2023 року впродовж дня викладачі нашого коледжу взяли участь в «Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу» – щорічної конференції від ІТ-компанії Genesis.

Подія відбулася за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки у співпраці з Product IT Foundation for Education. Конференція об'єднала понад 1500 освітян, які активно впроваджують цифрові технології в освіту.

 

Під час панельної дискусії спікери та учасники обговорили можливості співпраці держави, закладів освіти та ІТ-бізнесу і як об’єднання зусиль допоможе у створенні умов для ефективної освіти й економічного зростання України.

 

 

Крім дискусійних панелей ми взяли участь в онлайн-воркшопах та заключному нетворкінгу, під час яких дізналися більше про розвиток партнерства в освіті, набули навичок використання інноваційних інструментів у навчальному процесі та розглянули кейси співпраці бізнесу та закладів освіти.

 

 

Багато часу було приділено обговоренню майбутнього вищої освіти та її цифрової трансформації, інтеграції зовнішніх освітніх проєктів, ролі викладача в епоху цифровізації, впливу ChatGPT на сучасний освітній ландшафт.

 

 

Дуже імпонує праця віцепрем'єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова з вироблення стратегії розвитку вітчизняної освіти – сміливої, динамічної, цікавої, інтерактивної. Робота на перспективу. І наголос на необхідності маркетингового підходу – для просування інновацій та здобутків вітчизняної освіти. Для залучення талановитих абітурієнтів, для презентації українських навчальних закладів у світі.

 

Все почуте надихає нас, викладачів коледжу, на оновлення змісту окремих дисциплін і освітніх програм, щоб підвищити якість освіти, рівень і конкурентоспроможність наших випускників.

За результатами роботи конференції учасники отримали сертифікати відповідного зразка.

 

 

 

Шевченко О.П., Боровик Ю.А., викладачі