Цитата

Все життя - це експеримент. Чим більше експериментів ти робиш - тим краще

Ральф Велдоу Емерсон

Комунікаційна зустріч Управління Державної служби якості освіти в Запорізькій області з керівниками закладів фахової передвищої освіти.

Опубліковано: 06:43 19.09.2023

18 вересня 2023 року на базі нашого колежу Управління Державної служби якості освіти в Запорізькій області провело комунікаційну зустріч з керівниками фахових коледжів на тему: «Вивчення (моніторинг) якості освіти в закладах фахової передвищої освіти. Самооцінювання освітньої діяльності як ефективний інструмент системи забезпечення якості освіти у закладах фахової передвищої освіти. Атестація педагогічних працівників».

Начальник управління Державної служби якості освіти у Запорізькій області Тетяна Озерова ознайомила керівників коледжів з ходом першого етапу реалізації пілотного проєкту з вивчення (моніторингу) якості освіти в закладах фахової передвищої освіти та організацією проведення самооцінювання освітньої діяльності як складової функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах фахової передвищої освіти. 

Учасники зустрічі також обговорювали питання проведення атестації педагогічних працівників за новими вимогами, як складової забезпечення і підвищення якості освіти в закладах фахової передвищої освіти. 

Результатом зустрічі стало одноголосне рішення провести самооцінювання освітньо-професійної програми у кожному закладі фахової передвищої освіти Запорізької області.