Цитата

Мене два рази питали [члени Парламенту]: «Скажіть на милість, містер Беббідж, що трапиться, якщо ви введете в машину невірні цифри? Чи зможемо ми отримати правильну відповідь?» Я не можу собі навіть уявити, яка плутанина в голові може привести до подібного питання?

Harles Babbage

Інженерний онлайн-курс "Народний FPV"

Опубліковано: 11:37 14.02.2024

З 02.02.2024 інженерний курс “Народний FPV” від проєкту Victory Drones та компанії Vyriy Drone доступний на навчальній платформі Prometheus для всіх охочих. Реєструйтеся вже зараз за покликанням: https://prometheus.org.ua/course/course-v1:Prometheus+FPV101+2024_T1

У межах програми ви безкоштовно опануєте навички збірки цивільного 7-дюймового FPV дрона, який в руках наших військових здатен нищити техніку окупантів.

Курс на платформі буде доступний онлайн постійно. Ви зможете навчатися у зручному для вас темпі, з будь-якого місця та у будь-який час.

Якщо ви вирішили долучитися до практичної роботи на курсі та зібрати дрон власними руками, ви можете заповнити цю анкету, пройти верифікацію і потрапити до нашої закритої спільноти у Discord. Там ви зможете:

  • отримувати фідбек на вашу пайку від лекторів і покращувати її,

  • знаходити відповіді на всі запитання, 

  • брати участь у Q&A сесіях з досвідченими фахівцями,

  • отримати доступ до додаткових лекцій,

  • спілкуватися з однодумцями та шукати корисні контакти.

Окрім того, після реєстрації до спільноти, зібраний вами дрон для контролю якості, доналаштування та тестування можна буде відправити у навчальний центр Victory Drones. 

Після тестування і обльоту з вагою, дрон буде переданий військовим пілотам, і поїде виконувати бойові завдання, а ви отримаєте фідбек про якість вашої збірки і додатковий сертифікат за виконання практичного завдання курсу. 

Анкета для прийому заявок працює постійно.

!!! ВАЖЛИВО: реєструйтеся саме на пошту Gmail, інакше у вас не буде доступу до навчальних матеріалів.

Поки очікуєте зворотного зв'язку – ось тут є матеріали для самопідготовки по FPV: https://bit.ly/FPVpilot

Також запрошуємо пройти наш відкритий безкоштовний курс по інженерії БПЛА на Prometheus “Інженер БПЛА. Базовий курс”: https://prometheus.org.ua/course/course-v1:Prometheus+UAV_EB101+2023_T3

Якщо у вас виникли якісь запитання, зверніться на адресу підтримки по Народному FPV: folksfpv.support@victory-drones.com