Цитата

«Знати» і «захищати» завжди йдуть поруч. Знати понад тисячолітню історію нашої державності й захищати, коли хтось каже, ніби України не існувало. Знати нашу географію – нашу прекрасну землю, наше чудове море – і захищати не просто територію, а неймовірні місця, у яких у різні часи творилася наша ідентичність. Знати нашу культуру, чути українське слово, бо в нашій культурі, у нашій літературі, у нашій поезії – відповідь (...). Відповідь – чому ми переможемо.

Зеленський В.О.

День здоров'я на турбазі "Чайка"

11 травня 2017 року на запрошення Благодійної організації «Молодіжний Центр «Тема» та, безпосередньо, психолога Євгена Шувалова в рамках соціального місіонерського проекту «Час жити» студенти нашого коледжу у кількості 75 чоловік, а також викладачі Слобод
Опубліковано: 12:42 31.05.2017

11 травня 2017 року на запрошення Благодійної організації «Молодіжний Центр «Тема» в рамках соціального місіонерського проекту «Час жити» студенти нашого коледжу у кількості 75 чоловік, а також викладачі Слободяник О.О., Федорова О.В., Клименко Г.В. та психолог Ракитянська К.В. взяли участь у Дні здоров’я на турбазі «Чайка», яка знаходиться в найекологічнішій частині нашого міста на Великому лузі.

Крім студентів нашого коледжу було дуже багато активної запорізької молоді з різних навчальних закладів м. Запоріжжя, яка теж забажала взяти участь і провести цей день круто і весело, поспілкуватись, позмагатись, а можливо навіть знайти нових друзів.

Організаторами даного заходу виступили: тренинговий центр Real school, благодійна організація «Молодіжний Центр «Тема» та Молодіжна організація «YoungLife».

Загальна мета даного заходу – спонукання молоді до здорового способу життя за допомогою проведення різноманітних майстер-класів, квестів, лекцій на тему здоров’я.

Протягом дня учасників Дня здоров’я очікувало:

  • кава-брейк;
  • святкове відкриття заходу - виступ молодіжної рок-групи, конкурси, призи;

 

  • квест (стрільба з луку, ходьба по канату і т.п., крім того різні веселі ігри);

 

  • смачний обід приготовлений на вогнищі;

 

 

  • майстер-клас по ебру - техніка малювання на воді;

​​​​​​​

  • ​​​​​​​майстер-клас тату хною;

​​​​​​​

  • лекція на тему «Як це – жити по-максимуму?»;
  • нагородження переможців.

​​​​​​​​​​​​​​

 

​​​​​​​Для студентів день пройшов дуже швидко і насичено: свіже повітря, гарна компанія, різноманітні ігри, смачний обід і море позитивного спілкування надовго залишать в серцях учасників теплі спогади про цей незвичайний день.

Хочемо висловити велику вдячність організаторам та безпосередньо Євгену Шувалову за запрошення та проведення такого миролюбивого заходу, який стимулює замислитися про те, що треба насолоджуватися кожною хвилинкою свого життя і не витрачати його попусту, адже воно таке коротке…

викладач Г.В. Клименко