Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.
10 грудня голова студентського самоврядування ЗКР ЗНТУ Колдовський Павло, разом з іншими представниками профспілок та студентських рад університетів та коледжів області, взяв участь у Дні відкритих дверей Запорізької обласної ради. Захід для молоді організовано з ініціативи Запорізької обласної студентської ради з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Під час зустрічі Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак розповів гостям про особливості роботи депутатського корпусу. Побажав студентам приєднуватися до натхненників змін та розвитку місцевого самоврядування в Запорізькій області, адже реформи в системі місцевої влади потребують фахових спеціалістів в різних галузях.
Студенти ж підготували запитання, які сьогодні турбують молодь: про перспективи працевлаштування по завершені вишів, про заходи, які вживає обласний парламент для втримання молоді в регіоні, про розвиток та модернізацію вищої освіти та багато іншого. Голова Запорізької обласної ради висловив переконання, що втримати молодь в регіоні може правильно обрана професія, згідно з попитом на ринку праці, та механізм регіонального замовлення.
Далі студенти перейшли у сесійну залу, де вони змогли відчути себе в ролі депутатів, взяти участь в імпровізованому пленарному засіданні, проголосувати за запропоновані рішення.
Завершилась зустріч у Медіа-центрі Запорізької обласної ради.