Цитата

Вивчай все не з марнославства, а задля практичної користі.

Георг Крістоф Ліхтенберг

День відкритих дверей в онлайн режимі

Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ "ЗП"
Опубліковано: 08:30 29.10.2021

28 жовтня для учнів Запорізького колегіуму №98  було організовано День відкритих дверей. Захід відбувся в онлайн режимі на платформі Google Meet.

Були запрошені учні дев’ятих класів, а точніше 9А та 9Б. Цей захід мав на меті ознайомити дітей зі спеціальностями коледжу та студентським життям загалом. І, найголовніше, допомогти зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

Розпочала День відкритих дверей, відповідальний секретар приймальної комісії, заступник директора з навчально-виробничої роботи, Винокурова І.В. Вона розповіла про історію нашого закладу, напрями розвитку закладу, про участь коледжу у різноманітних заходах, спортивне життя тощо.

Також значна увага, була приділена вступній компанії. Це питання більш всього цікавило майбутніх студентів.

Продовжився захід презентацією спеціальностей «Прикладна математика», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», яку представила голова циклової комісії Слободяник Олена Олегівна.

Наступною взяла слово заступник голови циклової комісії, Дейдей Вікторія Станіславівна, та розповіла про особливості навчання за спеціальностями «Електроніка» і  «Телекомунікації та радіотехніка».

Захід пройшов дуже продуктивно. Такий формат знайомства виявився дуже ефективний. Він надав можливість усім охочим побачити, як і чим живе коледж. Цікаві й насичені презентації надали повну інформацію стосовно навчання, проходження практик, стажування та студенського дозвілля.

Модератор заходу Винокурова І.В. подякувала усім за участь у Дні відкритих дверей.

Окрема подяка класному керівнику 9Б, Солонській Ірині Анатоліївні, за допомогу в організації даного заходу.

Будемо чекати учнів Запорізького колегіуму №98 у стінах нашого закладу та у ролі студентів!

Великодний О.О., адміністратор сайту