Цитата

Той, хто по-справжньому любить свою Батьківщину, з усякого погляду справжня людина.

В. Сухомлинський

МІС ВЕСНА ЗКР ЗНТУ 2013

Опубліковано: 05:01 29.05.2013

Як відомо, конкурси краси людству відомі далеко не одну сотню років. Ось тільки між конкурсами краси, які проходили сто років тому і сучасними конкурсами краси існує велика різниця. Раніше дівчатам, які брали участь у конкурсі краси, було достатньо володіти привабливою зовнішністю, маленькій ніжкою і стандартною фігурою, тобто параметри повинні були вміщуватися в певні рамки. Сьогодні ж вибір королеви краси включає в себе багато різноманітних характеристик. Сучасна красуня повинна мати не тільки зовнішні дані, необхідно бути і хорошою господинею,і вправним дизайнером, володіти артистизмом і проникливим розумом. Оцінюючи саме такі характеристики юних конкурсанток, Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ за традицією, ось уже, в який раз вибирає свою найкрасивішу і найталановитішу студентку. Конкурс краси в коледжі став традиційним для всіх студентів, які щороку з великим бажанням беруть у ньому участь.

 

За звання «Міс весна ЗКР ЗНТУ - 2013» цього року боролися 5 чарівних дівчат, які пройшли суворий попередній відбір. Це студентки першого курсу Маліновська Юлія( гр.ОТ 12-3), Молофій Анастасія(гр.ПМ 12-1), Макарова Катерина( гр.КС 12-1), Козлова Дар’я(гр.КС 12-1), Худєнкова Дар’я (гр.КС 12-1). Підготовка до конкурсу йшла цілий місяць. Після занять, студентки нашого коледжу весь час приділяли репетиціям. Готувалися до конкурсу дійсно дуже серйозно. Під керівництвом заступника голови профбюро студентів коледжу Косько Олександра проходили всі репетиції, які не так легко давалися, адже доводилося бути не лише організатором, але і хореографом і навіть педагогом по модельному кроку.

Міс весна 2013. Запорожье

Міс весна 2013. Запорожье

Під час проведення гала-концерту в актовій залі ледь вистачало місць, щоб вмістити всіх глядачів - деяким навіть довелося стояти у проходах лише для того, щоб побачити найкрасивіших дівчат нашого коледжу.

Традиційним на початку конкурсу став показ нової колекції суконь студентками Народного театру моди і стилю «Стиль» ВПУ моди і стилю ( керівник Ольга Крамаренко). Чорно-біло-червона колекція у стилі п’ятдесятих, як завжди, приголомшила публіку!

Міс весна 2013. Запорожье

Міс весна 2013. Запорожье

Хто ж у підсумку цього вечора стане Міс Весною ЗКР ЗНТУ 2013? Відповідь на це питання належало дати нашому журі. В якості експертів виступали невипадкові люди, ті, хто має безпосереднє відношення і до коледжу, і до краси. Суддівство конкурсу включало –чоловіче журі в особі викладачів нашого коледжу та адміністрації, а також професійного фотографа та жіноче студентське журі, адже тільки справжні жінки завжди гідно оцінять розум, красу, чарівність.

Міс весна 2013. Запорожье

Міс весна 2013. Запорожье

Дівчатам довелося неабияк потрудитися: у програмі вечора було представлено п'ять конкурсних етапів.

Міс весна 2013. Запорожье

Міс весна 2013. Запорожье

Під час концерту наші студентки декламували вірші, виконували наживо пісні, танцювали, демонстрували акторську майстерність. Кожен номер був по-своєму оригінальний і незвичайний. Дівчата показали всьому коледжу, які таланти він вирощує!. Крім того протягом концертної програми звучали пісні у виконанні співаків нашого коледжу: студенки групи ОТ 11-3 – Курачанської Олександри, студентки групи ПМ 12-1, голови профбюро студентів коледжу Вернигор Поліни, студента групи Р 10-2 - Романченка Германа, студента групи КС 09-1 Ісайченкова Романа, а також підтримала учасниць своїми виступами збірна команда КВН ім.Галіцина.

Міс весна 2013. ЗапорожьеМіс весна 2013. Запорожье

Міс весна 2013. Запорожье

Міс весна 2013. Запорожье

Міс весна 2013. Запорожье

Актова зала не змовкала від оплесків глядачів та вболівальників. У кожного з них свої погляди на красу, і, отже, свої прогнози на перемогу. Але перемогти могла тільки одна дівчина.

Міс весна 2013. Запорожье

Міс весна 2013. Запорожье

Міс весна 2013. Запорожье

Міс весна 2013. Запорожье

Міс весна 2013. Запорожье

Отже, за підсумками конкурсу почесне звання «Міс весна ЗКР ЗНТУ 2013» заслужено присудили - студентці першого курсу групи КС 12-1

Худєнковій Дар’ї, з чим ми її і вітаємо!!!

Всі інші номінації журі розподілило наступним чином:

Міс глядацьких симпатій – Худєнкова Дар’я

Міс посмішка – Маліновська Юлія

Міс грація- Молофій Анастасія

Міс чарівність – Козлова Дар’я

Міс ніжність – Максимова Катерина

Вітаємо всіх наших номінанток, адже на цьому святі ми переконались які неповторні красуні навчаються в Запорізькому коледжі радіоелектроніки ЗНТУ.

Новини