Цитата

Ми живемо в суспільстві, де технології є дуже важливою частиною бізнесу, нашого повсякденного життя. І всі технології починаються з іскор в чиїйсь голові.

Натан Мірволд

Cпортивний захід День здоров’я

Опубліковано: 07:04 03.05.2012

28 квітня 2012 року в коледжі було проведено щорічний спортивний захід День здоров’я, присвячений святкуванню 67 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. На спортивне свято були запрошені  шановні гості – ветеран Великої Вітчизняної війни Юматов Володимир Олександрович і  учасник бойових дій, працюючий в нашому коледжі, - Мимоход Віктор Кіндратович. Гості привітали учасників спортивних змагань та побажали всім високих результатів.

 

Сонячна й тепла погода так і вабила на свіже повітря, тому свято проходило на стадіоні коледжу. Спортивні змагання, у яких взяли участь 11 команд юнаків та дівчат 1-2 курсів, проходили згідно отриманих командами маршрутних листів. Цікаві естафети, перетягування канату  нікого не залишили байдужими. Задоволеними залишилися всі – і учасники, й вболівальники. Всі учасники спортивних змагань були нагороджені солодощами. Переможці отримали кубки, грамоти й солодкі подарунки.

«У здоровому тілі – здоровий дух» – і саме тому, цей День здоров’я в Запорізькому коледжі радіоелектроніки ЗНТУ ще раз довів, що рух – це життя, і що молодь сьогодні не тільки працює з комп'ютерною технікою, але й досягає значних успіхів у фізичному вихованні, примножуючи тим самим спортивну славу нашого коледжу.

Тож бажаємо всім, беручи приклад з найкращих спортсменів коледжу, підтримувати себе у найкращій спортивній формі.

Новини