Цитата

Якщо ви знаєте життя, дайте мені свою адресу.

Ж. Ренар

Правовий захід «Поліція і суспільство»

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ
Опубліковано: 18:00 22.09.2016

Зустріч студентів з поліцейськими організовано задля формування у першокурсників правомірної поведінки, з метою розвитку у молоді демократичних цінностей, виховання патріотизму, залучення їх до заходів підтримання публічної безпеки, профілактики злочинності, дотримання Правил дорожнього руху.

2

 

Студенти були  приємно вражені ерудованістю, обізнаністю та професіоналізмом поліцейського Кириченко Ірини Вікторівни . Варто відзначити, що зустріч пройшла у невимушеній атмосфері, із дотепними жартами. Поліцейські  розповіли чимало прикладів зі свого патрулювання. Студенти активно цікавились подробицями служби правоохоронців.

3

Акцентували поліцейські увагу студентів на недопустимості вживання молоддю спиртних напоїв чи наркотичних речовин. В першу чергу вони поінформували присутніх про правові наслідки даних вчинків. Зупинили свою увагу на негативному моральному аспекті та шкоді здоров’я для підлітків у разі вживання заборонених речовин.

4

Розповіді про безпеку дорожнього руху завжди переходять у розмови про звичайні людські почуття, про моральність та чуйність, які мають проявляти люди. Нагадування елементарних правил дорожнього руху у поєднанні із конкретними випадками на дорогах змусили студентів задуматись над своєю безпекою. Патрульні розповіли про основні порушення правил, які вони фіксували на вулицях міста. Показали, як надавати першу долікарську допомогу.

5

Важливо, що молоде покоління дуже зацікавлене роботою нової поліції. Студенти ставили безліч запитань. Патрульні ж акцентували на тому, що кожен сам відповідальний за своє життя, а також наголосили, щоб молодь не була байдужою до інших.

6

Зустріч залишила масу приємних вражень.  Студенти отримали від гостей напам’ять буклети, охоче фотографувались з поліцейськими, задавали їм питання у неформальній обстановці по закінченню заходу.

7

Студенти групи КС16-1 висловлюють велику вдячність працівникам поліції за таку цікаву і натхненну розмову та бажають їм наснаги для здійснення їх подальшої діяльності.

Класний керівник групи КС16-1 Боровик Ю.А.